Yüz Germe


Sağlıklı ve diri bir cilt herkesin sahip olmak istediği bir cilttir. Her daim ulaşılmaz olan gençlik, iksir gibidir. Her daim genç kalmak her kadının hayali olup cildinize gereken özeni gösterdiğiniz takdirde mutlu bir yaşam sürmeniz mümkündür. Estetik cerrahiden korkmayın. Kendinize gereken özeni gösterirken Kayseri estetik cerrahi kliniğinden güvenle yardım talep edin. Uzman plastik cerrahların sihirli dokunuşları ile yaşınızdan genç görünün.

Yüz Germe Kimler İçin Uygundur?

Yüz germe için farklı yöntemler kullanılır. 50 yaş üstü kişilerde operasyon tüm yüz germe olarak yapılır. Cilt üzerinde bulunan deri fazlalıkları kesilerek alınır ve dikilir. Kayseri yüz germe kliniği hastaya en uygun tedavi planını yapar. Daha genç kişilerde örümce ağı, lazer, ultrason gibi teknikler kullanılır.

Yüz Germe Neden Gereklidir?

Yüz germe isteğe bağlı yapılan bir cerrahi müdahaledir. Kişinin kendini daha iyi hissetmesi ve mutlu olması için yapılır. Bu operasyonlar hastanın korkacağı operasyonlardan değildir. Her müdahale uzman plastik cerrahlar tarafından yapılır. Hastanın yüzüne en uygun müdahale hastanın beklentileri göz önüne alınarak yapılır. Kayseri dolgu merkezinde cerrahi haricinde de işlemler yapılır. Cerrahiden korkan ve dolgu ile genç görünmek isteyen kişilere en uygun tedaviler uygulanır. Yapılan her estetik müdahale farklı yöntem ve ücretleri içerir. Ücret bilgisi için muayene olmanız ve yapılacak müdahaleye göre fiyat belirlemesi yapılır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*