Ana Sayfa / Sponsorlu İçerik / Yeni Hayatlara Dokunmak İçin Doğru Adres

Yeni Hayatlara Dokunmak İçin Doğru Adres

Yeni insanlar ile tanışmak kadar keyifli çok az şey vardır. Özellikle bu tanışmalar internette güvenli bir ortam üzerinden gerçekleşir ve seviyeli bir şekilde devam ederse çok daha keyifli bir hal alacaktır. İşte Onetki.com da bu amaçla kurulmuş bir sitedir. Bu sitenin Türkiye’nin her yerinden çok sayıda kullanıcısı vardır. Asıl amacı flört ya da benzeri arkadaşlıklar olan bu sitede elbette herhangi bir duygusal birliktelik amacı gütmeden sadece dostane sohbet ortamları kurulması da söz konusu olabilecektir.

Fotoğraf Paylaşma İmkanı

Bu site sayesinde kurulan arkadaşlık sadece yazılı olarak kalmayacaktır. Ne de olsa kullanıcıları ücretsiz olarak fotoğraf yükleyebilir ve fotoğraflarını paylaşabilirler. Bu sayede site sosyal medya platformu olarak da nitelendirilebilir. Aynı zamanda kullanıcılar birbirlerini paylaştıkları pek çok fotoğraf ile çok daha yakından tanıyabilir, çok daha ileriye taşıyabilecekleri arkadaşlıklar meydana getirebilirler.

Sohbetlerinizi Filtreleyin

Bu sitenin kolaylıklarından bir tanesi de sohbet edilecek kimseleri filtreleme imkanı sunmasıdır. Şöyle ki, kullanıcılar sohbetlere başlamadan evvel arzu ettikleri şekilde yaş, cinsiyet ve bölge kriterlerini belirleyebilirler. Elbette en çok dikkat çeken husus bölge kriteri olup; sohbet edilecek insanların belirli bir bölge ile sınırlandırılması mümkün hale getirilmektedir. Bu sayede insanlar hikayelerini dinleyecekleri, belki de uzunca bir süre hatta bir ömür hayatlarına dokunacakları kimseleri kendilerine yakın olan yerlerden seçebilirler.

Hakkında Habercoin

Farklı Makaleler

Eski Kitap Alanlar

Eski Kitap Alanlar Bilgiye ulaşmanın en kolay yolu kitaplarla aktarılan bilgilerdir. Yeni kitaplar alanlar aksine …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.