VODAFONE Kullananlara Özel

VODAFONEbirçok platformun yanı sıra kendini ön plana çıkaran markalardan bir tanesidir.VODAFONE kullananlara özel birçok kampanya ve hediyeler bulunmaktadır. Her hafta düzenli bir şekilde VODAFONE kullanıcılarına 500 megabayt ve 1 GB internet verilmektedir. Bu nedenle VODAFONE kullananlara özel kampanya ve hediyeler kullanıcıları oldukça mutlu etmektedir. VODAFONE yanımda uygulamasıyla bana ne var bölümüne tıklayarak hediye internet kazanabilirsiniz.

VODAFONEMüşteri Hizmetleri

VODAFONE müşteri hizmetleri, birçok konuda Kullanıcıları yardım etmektedir. Milyonlarca kullanıcısını en hızlı şekilde hizmet verebilmek adına çalışmalarını sürdürmektedir. Sesli yanıt sistemleri ve hizmet kalitesiyle birçok alanda geniş hizmetler vermektedir. VODAFONE müşteri hizmetleri numaraları ise 0 542 542 00 00 ve 542 numaralarıdır. Bu numaralardan 7 gün 24 saat boyunca istediğiniz herhangi bir konuda hizmet almanız mümkün. Çok geniş bir hizmet kalitesi ile Sizlerin sorunlarımıza çözüm sunarak yardımcı oluyor.

VODAFONE Bedava İnternet

VODAFONE, internet konusunda birçok platformun önüne geçerek internet kullanımını kolaylaştırarak kullanıcıların hizmetine sünüyor. Aynı zamanda VODAFONE bedava internet konusunda da Geniş kapsamlı hizmetler vermektedir. Bunlardan bir tanesi VODAFONE yanımda uygulaması olarak hizmetinize sunuluyor. Ayrıca bana ne var uygulamasıyla birçok hediyeden faydalana biliyorsunuz. VODAFONE bedava internet ile haftalık olarak düzenli hediye internette kullanmanız mümkün oluyor. Ayrıca bu kampanyaları ise zeoco Sitesi üzerinden takip edebilir kampanyalardan faydalanabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*