Ulukom Bilgisayar İle Teknolojide Güven

Ulukom Bilgisayar 1987 yılında faaliyete geçmiş lojistik yazılımı konusunda uzmanlaşmış bir teknoloji kuruluşudur. Gümrük ve Lojistik yazılımları konusunda en eski firmalardan olan Ulukom Bilgisayar Türkiye’de yazılım ve programlama sektörü konusunda en eski kuruluşların arasında yer almaktadır. Ürettiği lojistik programı, gümrük, depo ve antrepo programı sayesinde birçok saygın kuruluşa hizmet sağlamaktadır. Yazılım hizmetlerinin yanında donanım sektöründe de faaliyet göstermektedir. İstanbul merkezli firmamız Türkiye’nin her noktasına network ile bağlanarak hizmet verebilmektedir. Gümrükleme, lojistik ve dış ticaret işlemlerinde yılların deneyimi ve alanında uzman teknik kadromuz ile hizmet vererek sektörün öncü yazılım firmaları arasında yer almaktayız.

Wisetech Global İle Ortaklık

Ulukom bilgisayar Wisetech global bünyesine dahil olması sonucu 130’u aşkın ülkede 7000’den fazla firmaya destek veren bir kuruluş haline gelmiştir. Uzun yıllardır edinilen sektör bilgisi, yazılım ve donanım alanında ki deneyim ve Türkiye lojistik ve gümrük sektöründe ki çalışmaların, yenilikçi Wisetech firması ile birleşmesi sonucunda lojistik işlemlerinde, gümrük operasyonu ve tedarik zinciri çalışmalarında müşterilerimize büyük fayda sağlayacak konuma ulaşılmıştır.

KDV’den Muaf Çalışma İmkanı

İTÜ Arı Teknokent içerisine konumlanmış olan Ulukom Bilgisayar üniversite ile ortak çalışmalar yürüyebilmesi sayesinde KDV’den muaf şekilde ücretlendirilmiş yazılımları müşterilerine ulaştırmaktadır. Türkiye’nin en gelişmiş ve inovatif hizmetlerinin oluştuğu bu teknopark sayesinde yüksek teknolojili yazılımlar üretilmektedir. Ulukom Bilgisayar ürettiği yazılımları güncel kur bilgileri ile entegre hale getirmektedir. Bu sayede tek tık ile kur ve gümrük sistemleri anlık olarak izlenebilir. Ayrıca firmamız her saat hizmet veren teknik kadrosu ve özel destek takip sistemi sayesinde sistemli olarak bütün yardım çağrılarına yanıt vermektedir. Kurulan programlar ve uygulanan sistemler ile ilgili olarak firma personelimiz detaylı eğitim ve oryantasyon programı uygulamaktadır.

 

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*