Ana Sayfa / gündem / Türk Kazak İş Adamları Birliği

Türk Kazak İş Adamları Birliği

Advertisements

Günümüzde ülkeler arası çalışmalar ve yatırımlar oldukça hızlı bir ivme kazanıyor. Bu çalışmalar içinde ülkemiz oldukça değerli bir konuma sahip olup dünya üzerinde pek çok ülkede farklı kategorilerde yatırımlar yapıyor. Bu ülkeler arasında son dönemlerde pek çok iş adamı tarafından değerlendirilen Kafkas bölgesi de yer alıyor. Kafkas Türkleri ile olan asırlık kardeş bağlarının temellerine dayanan ilişki sonucunda kurulan Türk Kazak iş adamları birliği ile her iki ülkenin iş hacminin geliştirilmesi amaçlanıyor. Kurumun başkanlığınıFırat Develioğlu üstlenmiş durumdadır.

Kurum Ne İşe Yarıyor?

Tukib kuruluk amacı olarak ülkemizden Kazakistan’a yapılan yatırımların devamlılığını sağlamak ve bu doğrultuda işçinin, yatırımcının ve işverenin yaşadığı sorunlara alternatif çözümler getirmek amacı ile kurulmuştur. Tükib sayesinde her iki ülkenin yatırımcıları güvenilir bir şekilde iş yapma fırsatı buluyorlar.

Türk Kazak İş Adamları Birliği Sitesine Nasıl Ulaşabilirim?

Site devlet tarafından kabul edilen bir sitedir. Bu bağlamda siteyi inceleyerek verdiği hizmetlerden yararlanabilirsiniz. Siteye ulaşmak için www.tukib.net adresini ziyaret edebilirsiniz.

Hakkında Habercoin

Farklı Makaleler

Binance Rusyada ruble ile işlem yapmaya başlayacak

Binance’ye Ruble Desteği Geliyor

Advertisements Dünya genelinde en geniş kripto para işlem hacmine sahip platformlardan biri olan Binance’ye ruble …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.