Tolgay Arslan ve Serdar Aziz Belirsizliği Sürüyor

Bir yanda Beşiktaş, bir yanda Galatasaray ve diğer yanda Fenerbahçe bulunuyor. Transfer günlerinin en çalkantılı çalışmalarından bazlıları da bu takımlar arsında yapılıyor. Alınacak olan isimlerin kim olacağı konusunda kamuoyunda büyük bir belirsizlik varken, ismi bilinin yegane iki isim ise bu şekilde. Fenerbahçe takımı Beşiktaş’tan Tolgay Arslan’ı, Galatasaray takımından ise Serdar Aziz’i istiyor. Bu anlamda transfer çalışmalarına ilk günden başladılar. Restbet süren gelişmeleri en hızlı takip edebileceğiniz adres oluyor. Oyuncuları takımında görmek istemeyen iki takımında yüksek bonservis bedeli konusunda diretmesi, süreci zorlu hale getiriyor.

Fenerbahçe’den Rest Geldi

Hem Galatasaray takımının hem de Beşiktaş takımının takımında bir daha oynatmayacağı oyuncu için istemiş olduğu rakamlar yüksek boyutlara ulaştı. Fenerbahçe yönetimi tarafından ücretler biraz daha alt seviyelere indirilmesi amaçlanırken, herhangi bir indirimin yapılmaması durumunda anlaşmanın olmayacağı ima edildi. Yönetimden gelen açıklama: “Satmazsanız, oynatmayacağınız futbolcular için maaş ödemeye devam edersiniz.” Şeklinde oldu. Bu durum karşısında Beşiktaş ve Galatasaray yönetiminden gelecek olan mesajlar ise daha çok merak edilmeye başlandı. Nasıl bir kararın çıkacağı ve bu anlaşmanın olup olmayacağı konusunda da taraftarın ilgisi sürüyor. Restbet twitterayrıcalıkları sizleri memnun edecek olanaklar ile hizmet vermeyi sürdürüyor.

Yüksek Maç Heyecanı Şimdi Karşınızda

Süper ligin ilk yarısında takımların göstermiş oldukları performansın çok önemli olduğunu söyleyebiliriz. İkinci yarıda belirlenen hedeflerin yakalanması için daha büyük heyecan yaşanacak. Alınacak olan sonuçların böylesine önemli olduğu bir atmosferde transferlerinde önemli olduğunu söyleyebiliriz. Maçları daha heyecan verici hale getirmek isteyenlerin adresi ise sizinleoluyor. Sizde bu ayrıcalıklı olanaklardan yararlanmaya başlayabilirsiniz. Taraftarın yoğun ilgi gösterdiği karşılaşmalardan en güzel verimi almaya başlayacaksınız.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*