Termotes

 

Termotes, soğuk hava deposu sistemleri, pass box sistemi, temiz oda sistemi ve endüstriyel soğutma cihazları konusunda hizmet vermektedir. İlaç sektörü, gıda sektörü ve otomotiv sektörünün ihtiyaçlarını karşılamak için dizayn edilen bu sistemler sayesinde içeride bulunan bakteri ve mikropların önlenmesi hedeflenmektedir. İlaç ve gıda gibi hassas ürünlerin bakteri ve mikroplardan önlenmesi gerekmektedir. Bu gibi nedenlerden dolayı bu ürünlerde temiz odalar kullanılmaktadır. Termotes, firmalara bu konuda hizmet vermektedir.

Temiz oda denildiği zaman aklımıza üretim veya araştırma konusunda havadaki toz ve diğer parçacıkları mümkün olduğunca arındırmak gelmektedir. Temiz oda aynı zamanda sıcaklık ve nem kontrolü de yapmaktadır. Temiz oda da kullanılan araç gereçler ve ortama giriş çıkışlar için özel önlem gerektirmektedir.

Soğuk hava deposu genellikle ilaç ve gıda sektöründe kullanılmaktadır. Bu depolar sayesinde bozulma ve çürüme sorunu giderilmektedir. Gıda sektöründe soğuk hava deposu oldukça önemlidir. Bozulma ve çürüme süresi kısa olan ürünler için genellikle soğuk hava deposu kullanılmaktadır. Bu sayede ürünler uzun süreli kullanılabilmektedir. Termotes bu konuda firmalara hizmet vermektedir. Detaylı bilgi için; http://www.termotes.com/

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*