Su Yalıtımında Profesyonel ve Dekoratif Çözümler


Su yalıtımı alanında uzman firma Anovis, açık ve kapalı mekanlarda tam korumalı yalıtım hizmetleri sunuyor. Su sızıntıları, su kaçakları, derz aralarındaki yıpranmışlıklar gibi birçok konuda yalıtım, kaplama ve dolgu seçenekleri sunuyor. Anovis kimya ürünleri firması olarak Ankara’dan tüm Türkiye’ye profesyonel zemin kaplamaları sunarak faaliyet gösteriyor.

Firmanın sunduğu hizmetler arasında;

  • Epoksi zemin kaplama
  • Polyurea zemin kaplama
  • Pvc zemin kaplama
  • Zemin temizlik- bakım ve cila ürünleri bulunuyor.

Epoksi Kaplama Nedir?

Kimyasal karışımlardan elde edilen bir çeşit zemin kaplamadır. Endüstriyel alanda kullanılan epoksi, reçine şeklinde uygulanan ve birkaç günde tam zemin formatına dönüşen, kaliteli bir zemin malzemesidir. Su izolasyonu  ve zemin kaplamalarında, kaplamalarında hijyen, kimyasal dayanım, mekanik dayanım, UV dayanımları gibi özelliklerle, oldukça sağlam zemin kaplamasıdır.

Polyurea Kaplama Nedir?

Su yalıtımı Ankara firması Anovis, polyurea kaplama seçeneği ile göletlerden, teras çatılara dek yalıtım sunuyor. Polyurea, kimyasal bir alaşım olup, tek parça bütünlük sunan kaplama malzemesidir. Kimyasal etkilere karşı yüksek dayanım özellikleriyle endüstriyel alanlarda kullanılır.

Çatı yalıtımı, bodrum yalıtımı, kanal ve tünel kaplamaları, yapay gölet yalıtımları gibi pek çok alanda ve yüzlerce sektörde kullanılır. Epoksi kaplamalara oranla hızlı çözüm sunar ve saniyeler içerisinde kaplama oluşumunu sağlar.

PVC Kaplama Nedir?

Estetik görüntü ve kullanım kalitesi sağlayan PVC zemin kaplama sistemleri, tüm iç mekanların zemin kaplamasında kullanılabilir. Epoksi su yalıtımı ve PVC kaplama uygulamaları, bütünsel ve birleşim yerleri olmadan dekoratif şıklık sunar. PVC kaplama sistemlerinde sunulan seçenekler şu şekildedir;

  • Homojen pvc zemin kaplama
  • Heterojen pvc zemin kaplama
  • ESD antistatik zemin kaplama
  • Spor zemin kaplamaları

Su Yalıtım Sistemleri

Anovis firması su yalıtım sistemlerinde, uygulanacak alan özelliklerine göre kaplama çözümleri sunuyor. Epoksi teras su yalıtımı, poliüretan kaplama ve polyurea su yalıtım sistemleri ile tüm alanlarda %100 garantili sonuçlar sağlıyor. Yalıtım sistemlerinde; çatı su yalıtımı, teras yalıtımı, bodrum su yalıtımı, kanalet ve gölet su yalıtımları gibi seçenekler sunuluyor. Tünel kaplamalarından, fabrika zemin kaplamalarına dek yüzlerce alanda başarılı çalışmalar sağlanıyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*