Sacın Kaliteli ve Güvenilir Adresi


1956 yılında kurulmuş olan firma, sac konusunda sektörün lideri ve öncüsü olmuştur. Firma ürün çeşitliliği konusundaki zenginliği, kaliteli hizmet ve servis anlayışı ile sektörün her çeşit ihtiyacını karşılayabilecek kapasiteye sahip bulunmaktadır. Firma teknik donanımını, piyasanın ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak tasarlamış ve sektörün ihtiyaç duyabileceği her ebat ta sac kesimi yapabilmektedir. Firma 50 civarında deneyimli personeli, iki adet boy kesme ve dört adet dilimleme hattı sayesinde, müşterilerinin siparişlerini sıfır hata ve en kısa sürede teslim prensipleri ile yerine getirmektedir.

Firma, toplam 9000 m2’lik yeni merkezi ile hizmet çeşitliliğini ve kalitesini sürekli arttırmaktadır. Müşteri memnuniyetini vazgeçilmez bir prensip olarak benimseyen firma, tamamen müşteri odaklı olarak çalışmakta ve verdiği tüm hizmetleri kendi işi olarak kabul edip, titizlikle gerçekleştirmektedir. Firma, arge faaliyetlerine de üst seviyede önem vererek, dünya üzerindeki en son teknolojileri, müşterilerine hizmet olarak sunmaktadır.

Silisli Sac ( CRGNO & CRGO)

GO silisli sac (trafo sacı) çeşitliliğini sektörün ihtiyaçları doğrultusunda sürekli arttıran firmanı, GNO silisli sac (motor ve dinamo sacı) konusunda da sektörde rakibi bulunmamaktadır. Firma, minimum fire başarısı ile 0,35 mm kalınlıktan 0,65 mm kalınlığa kadar değişen, M230 ve M1300 kaliteleri arasında prese hazır NGA silisli saclar, boy kesme ve dilme hatlarında müşterilerine hazır hale getirilmektedir. 0,23 mm ile 0,30 mm arasındaki kalınlıklarda bulunan GO silisli saclar da, özel talepler doğrultusunda tedarik edilmekte ve ürün çeşitliliği içine dahil edilmektedir.

Soğuk Haddelenmiş DKP Sac (CRC)

Firma, ürün çeşitliliğinin temellerinden olan soğuk haddelenmiş dkp sac (CRC), müşteri ihtiyaç ve talepleri doğrultusunda, boy kesme ve dilme hatlarında istenilen ölçülere göre hazırlanmakta ve teslim edilmektedir. Firma hali hazırda satışa sunduğu 0,40 mm den 3,00 mm kalınlığa kadar olan standart ve alternatif olarak sunduğu özel kalite soğuk haddelenmiş DKP saclarında tam tedarikçi konumunda olup, ürünlerine sürekli olarak yenilerini ekleyerek bu konudaki sektör liderliğini korumaktadır.

Sıcak Haddelenmiş Sac (HRC ve HRP)

Firma soğuk sac konusundaki kaliteli hizmetlerini, sıcak haddelenmiş saclarda (HRC ve HRP) da sunmaya devam etmektedir. Boy kesme ve dilme hatlarında sıcak haddelenmiş sacları da istenilen ebatlarda hazırlayabilen firma, bu konudaki siparişleri de kaliteden ödün vermeden ve en kısa sürede teslim etmektedir. Firmanın sıcak haddelenmiş sac ürünleri arasında özel kaliteye sahip alternatif ürünler ile 1,40 mm kalınlığından 10,00 mm kalınlığa kadar sektörde standart olarak kullanılan ürünleri mevcuttur.

Firma sektörün değişen ihtiyaçları ile müşterilerinden gelen talepleri iyi bir şekilde analiz ederek, bu konuda da ürün çeşitliliğini arttırmaktadır. Firma bu konuda ülkemizde tam tedarikçi konumundadır. Firma, ürün çeşitliliği içinde bulunan sıcak haddelenmiş sac çeşitlerinden olan HRC ve HRP saclarının yanı sıra, sıcak haddelenmiş alaşımlı çelik sektöründe de önemli bir konumu bulunmaktadır. Firma bu kapsamda, 8,00 mm kalınlıktan 20,00 mm kalınlığa kadar dayanıklılığı yüksek olan ürünleri de tedarik etmektedir.

Galvanizli Sac (HDG)

Firma tedarik ettiği galvaniz sac (HDG) ürünlerini de istenilen ebatlarda boy kesme ve dilme hatları sayesinde istenilen ölçülere göre hazırlamaktadır. Firma, 0,40 mm den 3,00 mm kalınlığa kadar sektörün yaygın olarak talep ettiği ürünler ile özel kaliteli ürünleri de tam tedarikçi olarak müşterilerine, zengin stok seviyesi sayesinde en kısa sürede ulaştırmaktadır.

Diğer Hususlar

Firma modern ve son teknolojik makine ve ekipmanları ile otomotiv, aydınlatma ve mobilya gibi bir çok sektörün ihtiyaç duyduğu, hassas ve kusursuz olarak dilimlenmiş rulo ve plaka sac ürünlerini de üretmektedir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*