Profesyonel Su Deposu Temizleme Şirketi


Tekdezvip işletmesi, su deposu temizliği ve izolasyonu gibi konularda başarılı referanslara sahip bir firma olmakta olup, su deposunun bakımı ve hijyenik koşullara uygun hale getirilmesi konusunda sektörün güvenilir ve kaliteli hizmet anlayışıyla müşterilerinin ihtiyaç ve gereksinimlerine kulak veren bir şirkettir. Öte yandan bu firma son derece dinamik ve alanında uzman çalışan ekibiyle birlikte VİP klasmanında hizmet sağlayan bir kurumdur.

Pek çok kurum ve kuruluştan kalite standartlarına uygun olarak hizmet sağladığını belgeleyen Tekdezvip belirtilen hizmetler haricine ozonla sebil temizliği gibi konularda ülkemizin öncü firmalarındandır. Onlarca çalışanıyla müşterilerinin sorunlarına en kısa sürede cevap vermek hedefinde olan bu şirket, yaptığı çalışmalarda sorunun tamamen ortadan kaldırma garantisi sunuyor. Sizler de su deposu temizleme ve dezenfektasyon hizmetleri konusunda Tekdezvip firmasının profesyonel anlamda sağlamış olduğu VİP seviyesindeki temizlik hizmetlerinden yararlanmak isterseniz yapmanız gereken tek şey, firma yetkilileri ile görüşme yapmaktır.

Tekdezvip İşletmesi

Çok uzun bir süredir su deposu ve su sebili dezenfektasyon işlemleri konusunda piyasanın en kapasiteli ve en güvenilir kurumlarından biri olan Tekdezvip, özellikle doğa dostu uygulamaları ve problemler karşısında sunmuş olduğu etkili çözüm yolları ile adından sık sık söz ettiriyor. Ayrıca Tekdezvip işletmesi sektör içerisinde elde ettiği deneyim ve bilgiyi müşterileriyle ulaştırarak, sorunlara en kısa sürede çözüm geliştiriyor.

İso 9001 kalite belgesi, İSG sözleşmeleri, kalite standartları belgesi, ce kalite yönetim belgesi sahibi olan Tekdezvip işletmesi aynı zamanda sağlık bakanlığın akreditasyon almış ve % 100 yerli sermaye ile yöneten ülkemizin en büyük su deposu ve sebil temizliği ve dezenfektasyonu konusunda hizmet veren kurumlarından bir tanesidir. Ülkemizde Tekdezvip firmasının bu denli tercih edilmesinin altında yatan temel nedenler; başarılı referanslara sahip olması, uzman ve sertifikalı personel kadrosuyla güler yüzlü bir şekilde hizmet sunması ve problemler karşısında çözüm odaklı, kaliteli hizmet sunması gibi sebepler görülebilir.

Tekdezvip Çalışma İlkeleri

Tekdezvip firması son derece başarılı ve profesyonel dezenfektasyon ve temizleme işlemleri yürüten ve daima müşterilerinin memnuniyeti için çaba gösteren bir işletmedir. Yerli sermaye ile yönetilen bu marka, çalışmalarında dürüstlük, güvenilirlik ve kalite anlayışından asla taviz vermeden hizmet sağlıyor.

Diğer bir yandan gelecek odaklı bir firma olarak hizmet sağlayan Tekdezvip firması, vizyon hedeflerine ulaşmak için her zaman kaliteli hizmet sağlamayı hedeflemekte ve bu süreç içerisinde müşterilerinin ihtiyaç ve taleplerine ivedi bir şekilde yanıt vermeyi planlamaktadır. Çalışmalarında ve uygulamalarında her zaman müşterilerinin istek ve taleplerini ön planda tutan bir şirket olan Tekdezvip, aynı zamanda çalışanlarını da bu hizmet bilinciyle ve profesyonelliğiyle eğitiyor ve yetiştiriyor.

Tekdezvip Firması Hizmetleri

Bahsedildiği üzere Tekdezvip firması profesyonel anlamda pek çok alanda sektör için hizmet üretiyor. Bu firma su sebili temizliği, modern yöntemlerle su deposu temizlik işlemleri gibi uygulamalar dışında klima bakımı, çatı izolasyonu, su deposu izolasyonu, su analiz işlemleri, ortam dezenfektasyonu gibi konularda ivedi bir şekilde hizmet ulaştırıyor.

Eğer sizler e sahip olduğunu kombi, klima, su sebili, su deposu gibi cihaz ve araçlarınız için temizlik ve dezenfektasyon işlemleri gerçekleştirecek işinin ehli bir şirket arayışındaysanız, Tekdezvip markası sizin için mükemmel bir tercih olacaktır. Öte yandan garantili hizmet sunan Tekdezvip dönem dönem bazı hizmet ve uygulamaları için müşterileriyle karşılık güven bağını geliştirmek ve güçlendirmek adına iskonto kampanyaları yürütüyor. Ayrıca tüm sorun ve şikayetleriniz için Tekdezvip müşteri hizmetleri servisini 7/24 arayarak yardım ve destek talebinde bulunabilirsiniz.

Su Tesisatı Temizliği

Su tesisatları şebeke suyunun evlerimize kadar gelmesini sağlayan taşıma sistemleridir. Bu sistemleri eski modelse genelde bakırdan, yeni sisteme uygun bir şekilde montajı gerçekleştiyse ham maddesi plastik olan bir maddeden yapılmıştır. Şebeke suyunun kullanım açısından kirli olduğu zamanlarda nasıl su depoları kirleniyorsa su tesisatları da kirlenir ve pas tutar. Kir ve pas şebeke ve içme suyunun zarar görmesine ve kullanılabilirlik açısından sakıncalıdır. Bu nedenle içme ve şebeke suyunuzun kokmasına, sağlık açısından zararlı olmasına neden olan bu durumdan kurtulmak için düzenli olarak su tesisatı temizliğini uzman bir firmanın yardımıyla yaptırmanız önemli bir konudur. Tekdezvip firması, bu konuda ihtiyaç duyduğunuz tüm gereksinimlere yanıt verebilecek nitelikte bir şirket olma özelliği taşıyor. Sizler de bu tarz sorun ve problemleriniz için bu firmanın yetkililerinden yardım isteyebilirsiniz.

Ozon Yöntemiyle Su Sebili Temizliği

Yaz ve kış dönemlerinde sıcak ve soğuk su içmek için kullanılan su sebili cihazları, son dönemlerin en popüler teknolojik cihazları arasında yer alıyor. Bugün, konularda, evlerde, kurumlarda, kuruluşlarda, hastanelere, alışveriş merkezlerinde, stadyumlarda, hukuk bürolarında ve daha pek çok yerde su sebili yaygın bir şekilde kullanılıyor. Ancak zamana bağlı olarak bu sistemler bakterilerin rahatlıkla çoğalabildiği bir ortama dönüşebilir. Bu durumun oluşmasının temel nedeniyse su sebili bakımlarının ve temizliğinin yapılmaması ya da yanlış bir şekilde yapılmasıdır.

Tekdezvip firması kendine has yöntem ve tekniğiyle su sebillerini temizleme konusunda en deneyimli ve en başarılı işletmelerden birisidir. Deneyimli teknik servis ekibiyle ozonlama yöntemiyle su sebillerini doğal yollardan temizleyen ve yeniden kullanılabilir hale getiren Tekdezvip işletmesi, sizler için üstün ve kaliteli hizmet sunmaya devam ediyor.

Su Deposu İzolasyonu

Zaman zaman yanlış kullanım gibi etkenler su depolarının içerisinden yarılmasına ve çatlakların oluşmasına zemin hazırlar. Bu gibi durumlarda su depoları insan sağlığı açısından zararlı ve kullanılamaz duruma gelir. Tüm bu nedenlerden mütevellit su deposu sistemlerinin yarılması ve çatlaklarının oluşma ihtimalini, su kaçaklarının oluşma olasılıklarını ortadan kaldırmak için düzenli olarak su deposu izolasyonu işlemlerinin yapılması gereklidir. Ancak bu müdahalelerin kesinlikle uzman eller tarafından yapılması şarttır. Aksi bir durumda yanlış müdahale sonucunda bu su muhafaza etme sistemleri kullanılmaz hale gelebilir. Bu nedenle Tekdezvip firmasının uzman ekibiyle sağlamış olduğu su deposu izolasyon hizmetinden istifade etmek yararınıza olacaktır.

Su Deposu Temizliği

Zamanla su deposu gibi sistemler yanlış kullanım ve bakımsızlık gibi sebeplerden dolayı su muhafaza etmek için elverişli sistemler olmayabilir. Su deposu sahipleri bu nedenle periyodik aralıklarla uzman ve işi bilen bir şirket ile anlaşarak su deposu dezenfektasyon işlemlerini geçekleştirmelidir. Tekdezvip firması su sebili temizliği hizmetlerinde olduğu gibi su deposu temizlik ve dezenfektasyon işlemlerinde de piyasanın önde gelen şirketlerindendir. Tüm hizmetlerini kalite standartlarına uygun olarak yapan bu firma, su deposu temizlik işlemlerini sırasıyla gerçekleştiriyor. Aynı zamanda dezenfektasyon işlemleri sırasında kesinlik sağlık açısından zararlı ve doğaya zarar verecek hiçbir temizleme malzemesi kullanmaz.

Su Analizi Hizmetleri

Tekdezvip işletmesinin yaygın hizmetlerinden bir tanesi olan su analiz işlemleri dezenfektasyon işlemlerinin öncesinde ve sonrasında yapılan uygulamalardır. Bu uygulama sayesinde temizleme ve bakım işlemlerinde nasıl bir yol izleneceği belirlenmektedir. Su analiz işlem çeşitleri; içme suyu, şebeke suyu ve kuyu suyu analizleri olarak üçe ayrılıyor. Sorunun kökenine göre Tekdezvip firması gerekli gördüğü su analiz tekniği uygulamaktadır. Sizler şebeke ve içme suyunuzun içilebilirliğini kontrol etmek ve denetlemek amacıyla su analiz hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*