Profesyonel Kombi, Klima ve Su Deposu Temizliği


Klima, kombi, petek ve su deposu temizleme işlemleri pek çok ev ve işletme sahibinin düzenli olarak yaptırma gereken işlemlerdir. Çünkü temizleme, bakım ve onarım gibi işlemlerin düzenli aralıklarla gerçekleştirilmesi ortaya çıkması muhtemel tehlikeli durumların önüne geçeceği gibi kullanılan bu cihazların sağlık açısından kullanıma daha elverişli olmasını sağlayacak ve bu cihazların ömürleri daha uzun olacaktır.

Eğer sizler de bu tarz cihazlara sahip ve işinin ehli bir firmaya kombi, klima, petek ve su deposu yalıtımı gibi ihtiyaçlarınızı yaptırmak isterseniz yapmanız gereken, İstaş Teknik firması ile görüşme sağlamaktır. Bunu gerçekleştirmeniz halinde bu firmanın yetkili servisi en kısa süre içinde adresinize gelerek beklenti ve ihtiyaçlarınıza cevap verecek ve sorununa en etkili ve en uygun yöntemle çözüm yolu sunacaktır. İstaş firmasının sağlamış olduğu hizmetlerden faydalanmak veya su deposu izolasyon gibi hizmetler hakkında derinlemesini bilgi sağlamak için irtibat hattı üzerinden İstaş müşteri temsilciliğine erişim sağlayabilir, cevaplanmasını istediğiniz sorulara yanıt alabilirsiniz.

İstaş Teknik Hizmet Yaklaşımları

Müşterilerine karşı daima güvenilirlik, dürüstlük ve güler yüz politikasıyla çalışmalarını yürüten bu firma, yaptığı uygulamalarda daima kaliteli hizmet ve koşulsuz müşteri memnuniyeti hizmet anlayışını esas alıyor. Bunun yanı sıra hiçbir zaman müşterileri arasında seçim ve ayrım yapmayan bir şirket olan İstaş Teknik, personellerini de bu bilinçle eğitiyor.

Öte yandan yaptığı çalışmalarda müşterilerine %100 hizmet garantisi veren İstaş, aynı zamanda sorunlara yerinde müdahale ederek müşterilerinin ihtiyaçlarına mümkün olan en kısa sürede çözüm getiriyor. Günün her saati ulaşabileceğiniz bir firma olan İstaş, 7/24 hizmet sağlamaktadır. Bu şekilde müşterileri ile olan güven bağını kuvvetlendirmeyi ve onların her sorunlarına yanında olmayı arzulayan bu firma, kombi, su deposu dezenfektasyonu, klima bakımı, çat izolasyonu, su deposu yalıtım işlemi gibi konularda müşterilerine profesyonel yardım ve destek sağlıyor.

İstaş Teknik Hizmetleri Nelerdir?

İstaş Teknik pek çok alanda müşterilerine profesyonel yardım ve destek ulaştıran bir şirket olma özelliği taşıyor. Aynı zamanda bu şirket, kombi ve petek bakımı, temizliği ve onarımı gibi hizmetler dışında pek çok hizmet alanında faaliyet gösteren bir şirkettir. İstaş Teknik firmasının kaliteli hizmet anlayışı ve müşteri memnuniyet politikası çerçevesinde vermiş olduğu başlıca hizmetler; çatı izolasyonu, çatı yalıtımı, su sebili temizliği, su deposu temizliği, dezenfektasyonu, izolasyonu ve yalıtımı, kombi ve peteklerin rutin kontrollerinin yapılması, kaydırmaz zemin uygulaması( kayan zeminleri kaymaz hale getiren uygulama) ve klima bakımı gibi hizmetlerdir.

Siz de belirtilen bu hizmet ve uygulamalardan yararlanarak enerji faturalarınızı düşürmek, kullandığınız cihazdan maksimum verim sağlamak, etkili bir şekilde mesken ısınması sağlamak ve sahibi bulunduğunu cihazların daha uzun ömürlü olmasını sağlamak amacıyla İstaş firması ile çalışmak isterseniz resmi internet adresi üzerinde yer alan ön talep formunu ihtiyacınız doğrultusunda doldurabileceğiniz gibi aynı zamanda irtibat numaralarından şirket ile görüşme sağlayabilirsiniz.

Petek Bakımı, Onarımı ve Tamiratı

Meskenler, hastaneler, okullar, üniversiteler, kamu ve kurumlar tarafından sık sık kullanılan petek sistemleri düzenli ve periyodik olarak bakımlarının yapılması gereken unsurlardır. Kombi ve petek gibi ısıtma mekanizmalarının zamanında bakımının yapılmaması ve gerekli kontrollerin işi bilen şirketler tarafından yapılmaması durumunda kötü durumlar ortaya çıkabilir. Oluşan bu kötü durum hem kişilerin can güvenliğini tehdit edebileceği gibi hem de kişilere maddi anlamda yükler bindirecektir.

Çünkü bakımı ve kontrolleri yapılmayan petek sistemleri ısınma anlamında tam verim sağlamaz ve bu durum faturalara fazlasıyla yansır. Eğer sizler de ısınma faturalarınızı beşte bir oranında azaltmak ve ısınma konusunda tam verim sağlamak isterseniz İstaş Teknik firmasının yetkilileri iletişim kurabilirsiniz. Aynı zamanda petek bakımı hizmetinden yararlanmak istemeniz halinde İstaş Tekniğin müşterilerine uyguladığı % 20 iskonto kampanyasından istifade edebilirsiniz.

Kombi Bakım ve Onarımı

Petek bakımı ve kontrollerinde olduğu gibi kombi mekanizmasının da düzenli aralıklar ile kontrol ve bakımlarının yaptırılması gerekiyor. Düzenli ve sistematik bir şekilde bakımları uzman eller tarafından yapılmayan kombi sistemleri zaman içerisine arıza çıkarabilir ve çalışmayabilir. Bu durumda kombi sahipleri büyük bir maddi hasar ile karşı karşıya kalabilir. Bu nedenle kombi sahibi konut ve işletmeler 6 ayda bir mutlaka kombi bakım ve onarım hizmeti almalıdır.

6 ayda bir yapılan rutin bakım ve kontroller kombi sisteminin ömrünü uzatacağı gibi ısıtma performansının da artmasını sağlayacaktır. İstaş teknik firması sektörden elde ettiği engin deneyim ve bilgiyi ivedilikle müşterilerine ulaştırıyor. İşinde son derece uzman ve deneyim sahibi teknik ekibiyle çalışmalar sürdüren ve profesyonel anlamda hizmet sağlayan bu firmanın kombi bakım ve onarım hizmetlerinden %20 indirimli bir şekilde istifade edebilirsiniz.

Kaydırmaz Zemin Uygulaması Hizmeti

Kayan zemin fiziksel açıdan tehlike oluşturabilecek ve insanlarda sağlıksal anlamda kalıcı sorunlar yaratabilecek bir sorundur. Bu nedenle yaşam alanlarımız içerisinde kullandığımız zeminlerin kaymaz olması önemlidir. İstaş işletmesi, plas anti slip adını verdiği uygulamasıyla birlikte kayan zeminlerde bulunan gözle görülemeyen boşlukları söz konusu madde ile doldurarak kaymaz hale dönüştürüyor. Bu işlem sonrasında kayan zeminler ıslak veya kuru fark etmeksizin kaymaz hale gelecektir. Sizler de kayan zeminleriniz için İstaş firmasına ait plas anti slip adı verilen bu hizmetten faydalanabilirsiniz.

Su Deposu İzolasyonu

Su depoları günümüzde herhangi bir su kesintisi sonucunda hastanelerin, üniversitelerin, apartmanların, kamu, kurum ve kuruluşların ve pek çok sanayi işletmesinin sık sık kullandığı mekanizmalardan birisidir. Bu nedenle su depolar suyun olmadığı anlarda hayati bir öneme sahip sistemdir. Ancak zamana etkenine bağlı olarak su depoları içerisinde deformeler meydana gelebiliyor. Bunun yanı sıra bakımsızlık, hijyenik olmayan koşullar su deposu içerisinde muhafaza edilen suyun içilebilir ve kullanılabilir olmamasına sebebiyet verebilir.

Bu nedenle su deposu dezenfektasyonu oldukça önemli bir konudur. Su deposu temizliği hizmeti sağlayan İstaş Teknik firması bu konuda müşterilerine profesyonel destek ve yardım sunuyor. Su deposu dezenfektasyon işlemleri sırasında hiçbir zararlı madde kullanmayan İstaş Teknik kısa bir müddet içerisinde su depolarını yeniden hijyenik bir duruma getirmekte olup aynı zamanda içerisindeki suyun sağlık koşullarına uygun saklanmasını sağlıyor.

Çatı İzolasyonu

Soğuk hava, yağmurlu ve karlı havalar çatı izolasyonu ve yalıtımı olmayan yapılarda tehlike yaratan ve yapının maksimum verimle ısınmasını önleyen durumlardır. Bu durumlar ısınma probleminde ötesinde bina temelinin zayıflamasına da neden olabiliyor. Bu nedenle yapı sahipleri mutlaka işinin ehli bir çatı izolasyon hizmeti sağlayan firma ile iletişime geçmek durumundadır.

Aksi bir durumda yağmurlu ve karlı havalarda izolasyon olmayan çatıdan sızan yağmur suları bina temeline kadar inebilir, yapı kolonlarını zayıflatarak yapının ömrünün azalmasına neden olabilir. Bu yapıda yaşayan insanlar için tehlikeli bir durumdur.

İstaş Teknik, profesyonel ve uzman uygulamalar gerçekleştiren teknik ekibi ile birlikte yapıların ihtiyaç duyduğu çatı izolasyon işlemlerini başarılı ve özenli bir şekilde gerçekleştiriyor. Sizler de binalarınızın ömrünü uzatmak ve meskenlerinizin daha iyi bir ısınma performansı sergilemesini isterseniz İstaş Tekniğin çatı izolasyon hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Comments (No)

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.