Ana Sayfa / Sponsorlu İçerik / Piezo Burun Estetiği

Piezo Burun Estetiği

Advertisements

Piezo Burun Estetiği

Burun yüz hatlarının belirlenmesinde ve kişilerin duruşunda önemli bir organdır. Hokka burun tabiri uzun yıllardır kullanılır. Çünkü burnun küçük ve dik olması estetik açından oldukça şık olur. Son yıllarda yapılan burun ameliyatlarının bir kısmı sadece estetik amaçlı yapılır. Burun ameliyatlarının ağrısız ve vücut dokularına zarar vermeden yapılan şekline piezo burun estetiği denir. Piezo burun estetiğinde burun kemiklerine ses dalgaları sayesinde şekil verilir. Klinikte bu işlemi özenle ve güvenilir bir şeklide yapan estetik cerrahları hizmet verir. Klinikte yapılan her işlem hijyen kurallarına uygundur. Klinikten hizmet almak için iletişme geçebilirsiniz.

Badem Göz Estetiği Nedir?

Gözler bakışlara anlam katan organlar olarak karşımızdaki insana duyguları ifade etmemizi sağlar. Ancak zaman içinde yaşa bağlı olarak ya da genetik sebeplerle gözlerde ya da göz kapaklarında düşmeler görülebilir. Klinikte bu durumun önüne geçmek için badem göz estetiği operasyonu yapılıyor. Böylece hastanın gözleri biraz kaldırılarak gözler olduğundan büyük görülür. Klinikte buz lazer epilasyon hizmeti de uygulanıyor.

Hakkında Habercoin

Farklı Makaleler

Doktor Önlükleri Kullanım Alanları

Advertisements Doktor önlüğü olarak bilinen beyaz önlükler doktorlar dışında öğretmenler, tıp fakültesi öğrencileri, kimya, biyoloji, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.