Ana Sayfa / gündem / Okeyin Yeni Adresi

Okeyin Yeni Adresi

Okey oyunu Türkiye’de en çok tercih edilen masa oyunlarından bir tanesidir. Arkadaşlar ile oynanan bir oyun olmasının yanı sıra web ortamına ve mobil cihazlara taşınan bu oyun seçeneği, canlı oyun oynayabilme imkanını da bireylere sunar. Oyuncuların okey oyna işlemini güvenilir bir şekilde sağlayan web sitesi, 2008 senesinden beri aktif bir şekilde faaliyet göstermektedir. Yeni tasarımı ile üyelerinin hizmetine kaldığı yerden devam eden sitede okey oynayabilmek için kurallara uyulması gerekir.

Bedava Okey

Okey oynayabilmek için web sitesi tarafından sunulan seçeneklerden bir tanesi bedava okeydir. Her hangi bir mekana gitmeye gerek kalmadan okey oyna işlemini web sitesi üzerinden yapabilecek olan oyuncular, diğer siteler ile kıyaslandığı zaman bu siteyi çeşitliliğinden ötürü tercih edebilirler. Bilgisayardan ya da akıllı telefondan canlı olarak oynanabilecek bedava okey seçeneği ile oyuncular hiç tanımadıkları kişiler ile aynı masaya otururlar ve oyun başlar. Web sitesinin canlı okey hizmeti, oyunun heyecan faktörünün de artmasını sağlar.

Eşli Okey

Bir masa etrafında dört kişi olarak oynanabilen okey oyunu oyuncunun isteğine göre tekli ya da eşli olarak tercih edilebilir. Bu konuda oyuncularına eşli okey hizmetini de sunan web sitesi, oyuncuların eşli olan oyunlara katılım sağlamalarının yanı sıra masa açmalarına da izin verir. Okey oyna hizmetleri kapsamında eşli oyunda bir tarafın oyunu kazanması halinde oyuncu da oyunu kazanmış varsayılır ve bu durum avantaj sağlar.

Okey Plus

Bireylerin vakit geçirmek için tercih ettikleri bir oyun seçeneği olan okey, aktif bir oyun seçeneğidir. Web sitesinde canlı olarak sunulan bu hizmet seçenekleri arasında okey plus adı verilen bir alternatif bulunur. Kazanmanın heyecanını farklı bir boyutta yaşamak isteyen oyuncular için okey plus seçeneği tüm beklentileri karşılar niteliktedir. Uzun süren bir oyun seçeneği olduğundan ötürü okey oyunu içerisinde sohbet odaları oldukça önemlidir. Okey plus seçeneğinde sohbet odalarından en verimli şekilde faydalanabilmek oyuncular adına mümkün olur. Bu hizmetleri sunan web sitesine Okeyodasi.com adresi üzerinden hızlı bir şekilde erişim sağlanabilir.

Hakkında Habercoin

Farklı Makaleler

Sosyal Medya Takipçi Hizmeti

Son yılların en gözde platformu olan sosyal medyada yükselmek ve herkes tarafından tanınan bir profile …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.