Oda Süslemeleri


Doğum odası süsleme son yıllarda oldukça büyük talep göre bir uygulama olduğu görülmektedir. Doğum yapan anneye moral vermek amacıyla hastane odası süsleme aile yakınları tarafından yapılan uygulamalardan birisidir. Anne adayının arkadaşları tarafından ise baby shower günü düzenlenmektedir. Ülkemizde fazla bilinmeyen baby shower nedir denildiğinde anneye maddi ve manevi destek için düzenlenen özel bir gün olarak tanımlanmaktadır. Birçok aile özel günler için düzenlenecek olan organizasyonu kendileri yapmaya çalışıyor.

Çoğu zaman birçok işler gününde yetişmemekte ya da eksik olmaktadır. Cansın Event firması kurulduktan sonra tüm organizasyon düzenlemek isteyenlere her türlü konuda yardım ediyorlar ve organizasyonların eksiksiz olarak yapılmasını sağlıyorlar. Firma VIP Girişi A.Ş tarafından kurulmuş ve daha geniş kitlelere hizmet verebilmek için hizmet vermesi sağlanmıştır.

Anneye Destek

Anne adayları doğum günü yaklaştıkça daha hassas olmakta ve yakın çevresinin desteğine ihtiyaç duymaktadır. Özellikle annenin arkadaş grupları ülkemizde son yıllarda baby shower organizasyonları düzenleyerek anneye hem maddi hem manevi destek sağlamaya çalışmaktadırlar. Anneler doğum öncesi ve doğum sonrası stresli olabilmekte, anneyi bu stresten uzaklaştırmak için baby shower düzenlendiğinde çeşitli hediyeler sunularak, anne ve bebeğin ihtiyacı olan bazı ihtiyaçların karşılanması sağlanmış olur.

Bu organizasyonda aynı zamanda eğlence düzenlenmekte ve eğlenceli bir ortam hazırlanmaktadır. Cansın Event firması baby shower organizasyonları en hızlı şekilde düzenleyerek sizlere istediğiniz zaman vermeye çalışıyor. Yapacağı çalışmalarda, süsleme, ikram hazırlama, eğlence programı düzenleme işlemlerinin tamamı bulunuyor.

Aile Desteği

Aile yakınları yeni doğum yapan ya da yapacak olan anne adaylarına sürekli destek olmaya çalışırlar. Bu desteklerini eğlenceli bir ortamda gösterebilmek için baby shower etkinlikleri düzenlerler. Yabancı ülkelerde bu etkinlikler arkadaş çevreleri tarafından yapılmaktadır. Ülkemizde de yaygınlaşmaya başlamış ve Cansın Event firması tarafından düzenlenen organizasyonlar arasındaki yerini almaya başlamıştır. Baby shower organizasyonun amacı anneye moral vermek onu stresten uzaklaştırmak ve ihtiyacı olabilecek çeşitli eşyaları hediye olarak kendisine sunarak maddi yükünün hafifletilmesini sağlamaktadır. Firma organizasyonun eksiksiz olarak sunulmasını sağlayarak, hem annenin hem de tüm misafirlerin en iyi şekilde eğlenmesini sağlıyor.

Doğum Sonrası İlk Kutlama

Bebekler doğduktan sonra her gelişim aşaması için farklı etkinliklerle kutlamalar yapılmaktadır. Bunlardan ilki ilk diş çıkarmasıdır. Diş buğdayı olarak bilinen ve ülkemizde bir kültür haline gelen bu kutlama, bebeğin ilk dişi çıktığında yapılmaktadır. Amacı yakın çevre ile bir araya gelebilmek eğlenceli bir vakit geçirmek, hediyeleşmek ve bebeğin dişlerinin sağlıklı olması için temennide bulunmaktır. Diş buğday günü düzenlenirken, gelen misafirlere ikram edilmek üzere buğday içerikli çeşitle ikramlık ürünler hazırlanır.

Özel bir ortam olması için süslemeler yapılır. Birçok aile bu etkinlikler için kendileri uğraşmak istemez ve Cansın Event firmasından destek alarak, tüm organizasyonun planlanmasını ve tüm ürünlerin hazırlanmasını isterler. Firma süslemelerden ikramlıklara kadar tüm işlemleri eksiksiz olarak yapar ve müşterilerinin diş buğday günlerini huzurlu bir şekilde geçirmesini sağlarlar.

Hastane Odası

Yıllar önce birçok anne ev ortamında doğum yaparken, günümüzde hastane imkanlarının genişlemesiyle birlikte tüm doğumlar hastane ortamında yapılmaktadır. Normal doğumlarda 1 gece, sezeryan doğumlarda ise 2 gece anne hastanede tutulmaktadır. Doğumdan çıkan annenin kendisini daha iyi hissetmesi ve moralinin yüksek olması için aile yakınları tarafından hastanede kalınacak olan oda özel olarak süslenmektedir. Bu anneye çok iyi gelmekte ve stresten kurtulması sağlanmaktadır. Ancak aileler doğum telaşı içerisinde oda süsleme işleri ile uğraşamazlar. Bu aşamada Cansın Event firması ile görüşürler ve bu firmanın hastane odasını istedikleri gibi süslemesini sağlarlar. Ayrıca firma müşterilerine farklı süsleme seçenekleri sunduğu için en iyi süslemelerin kullanılmasını sağlamış olur.

İyi ki Doğdun

Her anne bebeğinin büyüdüğünü görmek ve ona doğum günlerinde özel kutlamalar yapmak istemektedir. Amaçları bebeklerinin büyüdüğünü görmek ve bunu yakın çevresi ile paylaşmak istemesidir. Her anne doğum günlerinin en güzel şekilde geçmesi ve gelecek misafirlere çeşitli ikramlıkları sunmak, onlarla eğlenebilmek için doğum günü organizasyonun sorunsuz olmasını istemektedir.

Geniş katılımlı bir doğum günü düzenlemek isteyen aileler Cansın Event Organizasyon firması ile irtibat kurarak düzenlemek istedikleri doğum günü ile ilgili planlama yapılmasını isteyebiliyorlar. Firma doğum gününün kutlanacağı alanı çocuğun yaşına uygun olarak süslemekte, bebeğin isminin yazılı olduğu çeşitli süs ürünleri oluşturmaktadır. Ayrıca misafirlere sunulacak olan tüm yiyecekleri ayarlayarak aileyi tüm zahmetlerden kurtarıyor. Firmanın yapmış olduğu organizasyon sayesine aileler doğum günü etkinliğini daha ucuza yapabilmektedir. Misafirler ile doyasıya eğlenebilmek için çeşitli eğlence programları yine firma tarafından yapılıyor.

Fotoğraflama Hizmetleri

Günümüzde dijital teknolojinin gelişmesi ile birlikte insanlar günlük hayatlarının birçok alanını fotoğraflamaktadır. Cansın Event çeşitli organizasyonlar düzenleme hizmeti verdiği gibi doğum sonrası bebeklerin fotoğraflanması içinde tüm organizasyonlarında fotoğraf çekimleri hizmeti veriyor. Aileler bebekleri için yaptıkları tüm özel gün organizasyonlarında bebeklerinin özel anlarını yakalayarak fotoğraflamak isterler ancak misafirler ile ilgilenmekten bu anları kaçırabilmektedir. Firma fotoğraflama hizmetlerinde sürekli bebeğinizi ve sizleri takip ederek en güzel anları fotoğraflamaktadır. Bu gelecek hayatınızda sizlere güzel bir anı olarak kalacaktır. Birçok şey yaşanır ve geçer ancak fotoğraflarda birçok anı uzun yıllar yaşanabilmektedir. Firmadan yapılan tüm fotoğraf çekimleri ile ilgili özel albüm oluşturulmasını talep edebilirsiniz. Firma sizlere çekmiş olduğu tüm fotoğrafları sizlere dijital olarak teslim etmektedir.

Tasarım Çalışmaları

Hastane odası süsleme, doğum günü kutlamaları, diş buğday günü düzenleme gibi etkinlikler için aileler ortam süsleme işleri ile uğraşırlar. Bu işleri yapabilmek için çeşitli yerlerden süsleme ürünleri bulmaya çalışırlar. Ancak Cansın Event firması süsleme işlemleri için çeşitli tasarımlar yaparak organizasyon düzenlemek isteyen kişilere yardım etmektedir. Özellikle kapı süslemeleri özel tasarım çalışmaları istemektedir. Etkinliğe katılacak olan misafirler ilk olarak giriş kapısını görecekler ve kapı üzerindeki süsleme tasarımına göre içeride kendilerini nelerin beklediğini tahmin edebilecektir. Cansın Event firması kapı süsleme tasarımlarında genellikle aynalı ürünler, ahşap üzerine özel işlemeler ya da kumaş üzerine isim yazma ve çiçek süslemeleri ile en iyi tasarımları yapıyor. Kapı süslemeleri özel çalışmalar gerektiren ve özel tasarımlarla yapılan süslemelerdir.

Cansın Event Hizmetleri

Avrupa ülkelerinde yoğun olarak yapılan çeşitli organizasyonlar son yıllarda ülkemizde de yapılmaya başlanmıştır. İnsanlara bu alanlarda yardımcı olabilmek için VIP Girişim A.Ş firması Cansın Event Organizasyon firmasını kurarak kendi çatısı altında ülke geneline hizmet vermesini sağlamıştır. Firma kuruluşundan itibaren, müşterilerine hastane oda süslemesi, doğum odası süslemesi, doğum günü kutlamaları, baby shower organizasyonu, özel anların fotoğraflanması, süsleme işlemleri için gerekli tasarımların yapılması gibi hizmetleri sunuyor. Organizasyon düzenlemek isteyen kişiler firmanın internet sitesini inceleyerek verdiği hizmetleri görüyor ve iletişime geçerek yapmayı düşündükleri organizasyonlar için anlaşmalar yapıyorlar. Firma kişilere her türlü yardımı sunabilmek için kullanılacak olan masa, bardak, tabak, sandalye gibi demirbaş ürünleri sağladığı gibi etkinlikte kullanılacak olan tüm süsleme ürünlerini, sunulacak ikramlıkların hazırlanması gibi konularda da müşterilerine destek veriyor.

Comments (No)

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.