Nazlı Akbalık Okulları İle Eğitimin İlk Temelleri

Çocuklar doğdukları andan itibaren anne ve babalarından gerekli görgü kurallarını alırlar ve belli yaş çerçevesine kadar onların eşliğinde gelişimini tamamlarlar. Anne babalar eğitime adım atacakları ilk ana kadar çocuklarını beslemektedir. Daha sonrasında ise, eğitim hayatının içerisinde yer alan kişiler adeta bir hamur gibi bu çocukları yoğurmayı başarmaktadır. Bu sebepten dolayı seçilen okul öncesi eğitimin nasıl bir yer olduğu kaliteli bir şekilde araştırılmalıdır.

Eğitimin İlk Adımları Sağlam Olmalıdır

Nazlı Akbalık Çiğli anaokulu özellikle 5 yaş ve sonrası çocuklara olabildiğince kaliteli bir eğitim vermektedir. Bu eğitimler bilgi içerikli olmakla birlikte aynı zamanda çocukların ufuklarını açabilecekleri etkinlikler ile de doludur.

Okul Öncesinde

Çalışan anne ve babaların akıllarının arkada kalmaması için kendilerine güvenceli bir yer aramasına gerek yoktur. Çünkü Çiğli kreş tamda sizin aradığınız kriterlerde çocuklarınıza göz kulak olmakta ve her yaş grubuna göre etkinlikleriyle onların kendilerini daha küçük yaşta geliştirmelerini sağlamaktadır.

Etkinlikler

Yabancı dil eğitimi ile geleceğe emin adımlar atılmasını sağlamakla birlikte, matematik eğitimi ve santral eğitimi ile birlikte çocukların zekalarını açmaktadır. Dans eğitimi ve drama eğitimi ile öz güvenlerinin oluşmasını sağlamaktadır. Görsel sanatlar, müzik dersi ve hareket eğitimi gibi birçok sebeple karşımıza çıkmaktadır. Kısacası Çiğli okul öncesi eğitim her yaş grubuna hitap edebilecek birçok kategori ile karşımıza çıkmaktadır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*