Mucize Krem Madecassol

Madecassol krem

Mucize Krem Madecassol

İçeriğinde bulunan Centella asiatica yani gotu cola bitkisi uzak doğuda, özellikle Çin ve Hindistan geleneksel tıbbında “hayat çeşmesi” olarak bilinmektedir. Gotu cola bitkisi çok narin ve yelpaze yaprakları olan bir bitkidir. Bu bitki içerdiği “trierpenoid” maddesi sayesinde uzun yıllardan bugüne kadar yaraları iyileştirmede kullanılmaktadır.

Madecassol Krem Nerelerde Kullanılır?

1. derece ve 2. derece yanıkların tedavisinde, yatak yarası, küçük deri ülserlerinin tedavisi, meme ucu çatlakları, sünnet derisinin iyileştirilmesi, genital bölgedeki yırtılma ve çatlakların iyileştirilmesi gibi cildin hemen hemen bütün tahriş olmuş bölgelerinde güvenle kullanabileceğiniz mucizevi bir kremdir.

Yan Etkileri Var Mıdır?

Yapılan klinik araştırmalarda Madecassol kreme karşı ciddi bir yan etki bulunmamıştır. Ancak hassas bir cilde sahipseniz bu kremi dikkatle kullanmanızı tavsiye ederiz. Dikkat etmeniz gereken bir husus da kremin içeriğinde bulunan propilen glikol maddesidir. Bu madde ciltte tahrişe neden olabilir. Eğer bu kreme veya herhangi bir ilaca yan etki yaşadıysanız doktorunuza bildirebilirsiniz.

Madecassol krem bütün eczanelerde reçete ile satılmaktadır. Asla doktorunuz tavsiye etmeden kullanmayınız. Dikkat etmeniz gereken bir husus da kremin içeriğinde bulunan propilen glikol maddesidir. Bu madde ciltte tahrişe neden olabilir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*