Modern, Şık ve Yenilikçi Tasarım Çizgileri Davetiyelerde Yer Buluyor: 2019 Düğün Davetiyesi Trendleri

Modern, Şık ve Yenilikçi Tasarım Çizgileri Davetiyelerde Yer Buluyor: 2019 Düğün Davetiyesi Trendleri

Her geçen yıl davetiye katalogları yenileniyor ve ortaya bir önceki yılı geride bırakacak harika tasarımlar çıkıyor. Küçük tasarımsal dokunuşlarla hazırlanmış yepyeni inovatif davetiye modelleri çiftleri hayran bırakıyor. Modern görünümlü, ince ince düşünülerek dizayn edilmiş astarlı zarflardan, sadeliği sevenler için tasarlanmış klas ve estetik görünümlü davetiye modellerine kadar birçok farklı modeli 2019 düğün davetiyesi trendleri arasında görebilirsiniz.

Yeni Sezonda Çok Moda Olacak Astarlı Zarflar

Çiftler, düğün alışverişlerinde yenilikçi tasarımlara yönelmeye başladı. Eskiyi bırakıp yeniye yönelen çiftler; mobilyada, ev aksesuarlarında, olduğu gibi evlilik hazırlıklarının olmazsa olmazı düğün davetiyelerinde de yeni yılda popüler olacak tasarımları seçmek isteyeceklerdir.

2019 düğün davetiyesi trendlerinden biri de rengarenk astarlı zarflar. İçi de dışı da beyaz olan zarflar yerine bu yıl iç baskılı zarflar moda. Astarlı zarflar, genellikle iç davetiyenin konseptine uygun olarak tasarlanıyor. Yani davetiyede bulunan bir obje, davetiye zarfının içine de uyarlanarak, uyumlu bir bütünlük yakalanıyor. Harika tasarımlara sahip astarlı davetiyelerden düğün konseptine uygun bir model seçebilirsiniz ya da davetiyenizi satın alacağınız firmaya istediğiniz tasarımı yaptırabilirsiniz.

2019 Düğün Davetiyesi Trendlerinde Yalnızca Yazılardan Oluşan Klas Davetiyeler Yer Alıyor

Davetiye tasarımları alışılagelmiş çizgilerin ötesine çıkıyor. 2019 düğün davetiyesi trendlerinde obje kullanılmayan yalnızca yazılardan oluşan davetiye tasarımları ön planda. Bu davetiye modellerinde genellikle gelin ve damat ismi kaligrafik olarak büyük puntolarla yazılıyor ve bu da davetiyenin en dikkat çekici kısmı oluyor. Tarih, yer, saat gibi detaylar ise bir daktilo yazısını anımsatan karakterlerde yazılıyor. Hem sade hem de oldukça klas olan bu davetiye modeli yeni sezonda çiftlerin büyük ilgisini çekeceğe benziyor.

Şeffaf (Aydınger) Zarflı Davetiye Modeli

2019 düğün davetiyesi trendlerinin arasında şeffaf zarflı diğer bir adıyla aydınger zarflı modeller yer alıyor. Zarfının şeffaf olmasından dolayı bu davetiye modeline dışarıdan bakıldığında zarf üzerinden davetiye bilgileri okunuyor. Oldukça şık ve estetik bir görünüme sahip şeffaf zarflı davetiyeler yeni yılda çiftlerin tercih edeceği modeller arasında olacak.

Davetiyenizi seçmeden önce 2019 düğün davetiyesi trendlerine göz atmayı unutmamanızı öneririm.

Kaynak; https://www.edavetiye.com/

 

 

 

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*