Ana Sayfa / Haberler / Libra G7 İle Görüşme Yaptı
Libra G7 İle Görüşme Yaptı
Libra G7 İle Görüşme Yaptı

Libra G7 İle Görüşme Yaptı

Advertisements

G7 olarak adlandırılan ve dünyanın önde gelen en büyük ülkelerini temsil eden heyet, ulusal egemenliğe tehdit olarak görülen ve Facebook’un çıkarmayı planladığı Libra ile görüşme yaptı. Görüşmenin ardından taraflardan net bir açıklama yapılmasa da uzun bir zamandır Libra yetkililerine baskılar yapıldığı herkes tarafından bilinen bir gerçek. Toplantıda da yine Libra’nın gelecek planları hakkında görüşmeler yapıldığı tahmin ediliyor.

Almanya ve Fransa Libra’yı Engelleyebilecek mi ?

İsviçre’nin Basel şehrinde yapılan görüşme öncesinde de Libra yetkilileri birçok büyük isimle bir araya gelmiş ve kripto paralar hakkında önemli toplantılar yapmışlardı. Şimdi de dünyanın önde gelen en büyük 7 devletinin yetkilileriyle yapılan görüşmede önemli konulara değinildi. Toplantının ardından hala Avrupalı isimlerin Libra’ya şüpheci bir şekilde yaklaştığını açıklamaları ise akıllarda birçok soru işareti bıraktı. Bu şüpheciliğin Libra’nın piyasaya sürülmesinin ardından sürdürülmesi ve buna bağlı olarak da ülke bazlı olarak bir takım yasaklamalar yapılmasından şüphe ediliyor.

Hakkında Emre Baldan

Henüz genç yaşlarda olan Emre Baldan 2000 doğumlu ve Manisa'da yaşamakta. Öğrenim hayatına Manisa Celal Bayar Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünde devam ediyor. Uzun bir süredir kripto paralarla ilgilenen Emre, Habercoin.net adresinde editörlük görevini yürütmekte.

Farklı Makaleler

Binance Rusyada ruble ile işlem yapmaya başlayacak

Binance’ye Ruble Desteği Geliyor

Advertisements Dünya genelinde en geniş kripto para işlem hacmine sahip platformlardan biri olan Binance’ye ruble …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.