Kontrol için Mak Elektronik

Türkiye’de alanında uzman bir ekiple çalışan ender bakım, kalite kontrol ve onarım şirketi olmak adına hareket ediyorlar. Birçok üründeki işlemleri üstlenebiliyorlar. Bunlar arasında en sık olarak elektronik, demir yolu, hava sektörü, otomotiv, plastik ürünler, demir çelik, doğalgaz, rafineri gibi birçok önemli alanda hizmet veriyorlar. Ultrasonik hata dedektörü kullanarak her açıdan tam anlamıyla hizmet vermek adına çaba sarf ediyorlar.

Ürünlerinizin kalite ve kontrollerinin yapılması sonucunda sorunların tespit edilmesini amaçlıyorlar. Metalografi alanında kendilerine ve tecrübelerine güvenerek hareket ediyorlar. Klimatik kabin konusunda da aynı şekilde oldukça fazla talep görüyorlar. Müşterilerine her zaman çözüm odaklı yaklaştıklarından dolayı fazlasıyla uzun vadede müşteri elde ediyorlar.

Yaptıkları

Ürünlerinizin kalitelerinin ölçülmesi veya araştırma ve geliştirme konusunda destek sağlıyorlar. Aynı şekilde bakım ve onarımlarını üstleniyorlar. Bu işlemleri son teknolojiden ve uzmanlıktan yararlanarak yaptıklarından dolayı kesin sonuçlar elde ediyorlar. Bunun için ihtiyaç ve müşteri ekseninde düşünerek başarılı sonuçlar elde etmek adına çözüm ortaklarınızdan olmayı amaçlıyorlar.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*