Ana Sayfa / Sponsorlu İçerik / John Wick serisinin yeni filmini izlediniz mi?

John Wick serisinin yeni filmini izlediniz mi?

Advertisements

John Wick serisi, yayınlandığı ilk günden beri oldukça büyük ses getirdi. Etkileyici dövüş sahneleri, silahlı ve bıçaklı çarpışma sahneleri ile dikkat çekti. Serinin birinci filminin büyük ilgi görmesinin ardından, yapımcı firma hemen ikinci film için kolları sıvamıştı. İkinci film de aynı başarıyı görünce; tabii hemen üçüncü film için çekim hazırlıklarına başlanmıştı.

John Wick serisinin üçüncü filmi, 16 Mayıs 2019 tarihinde sinemalarda gösterime girdi ve yine çok büyük bir ilgi gördü. Ancak herkesin sinemaya gidip izleyecek bütçesi olmayabilir. İşte burada devreye 720pDiziFilmizle.com giriyor, sitemizden John Wick 3 izleyebilirsiniz. Siz sayın ziyaretçilerimize en kaliteli ve en düzgün, en hızlı hizmeti verebilmek için elimizden geleni yapıyoruz.

Şimdi gelelim Filmin Konusuna: John intikamını almıştır ama bu süreçte çok büyük bir kuralı çiğnemiştir; Continental Hotel sınırları içerisinde can almıştır. Ceza olarak ise tüm hakları elinden alınmış ve tüm bağlantıları kesilmiştir. Sadece bununla da kalmayıp; kellesine 14 milyon dolarlık ödül koyulmuştur. Artık herkes onun peşindedir, işi çok zor olacak. John tekrar haklarını kazanmak ve hayatta kalmak için çok büyük bir mücadele vermek zorunda kalacaktır. Eski bir dostundan da yardım alan John, bakalım bu işin içerisinde çıkabilecek mi?

John Wick: Chapter 3 – Parabellum izle

Hakkında Habercoin

Farklı Makaleler

Doktor Önlükleri Kullanım Alanları

Advertisements Doktor önlüğü olarak bilinen beyaz önlükler doktorlar dışında öğretmenler, tıp fakültesi öğrencileri, kimya, biyoloji, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.