Ana Sayfa / gündem / İzmir bölgesinde beyaz eşya servisi

İzmir bölgesinde beyaz eşya servisi

İzmir bölgesinde beyaz eşya servisi ile hizmet veren firma çalışanları, alanında uzman olan kişilerden oluşuyor. Ege Servis İzmir adı ile beraber beyaz eşya ve elektronik ürünler konusunda uygun fiyat garantisi ile bakım ve onarım hizmetlerini alabilmeniz mümkün oluyor. izmir televizyon servisi hizmeti ile müşterilerinin memnuniyetini kazanmaya çalışan firma, 7/24 kesintisiz bir şekilde hizmet veriyor.
Klima Servisi
Klimalarda meydana gelmiş olan ya da gelebilecek olan her türlü arızanın önüne geçebilmek için firma tarafından gönderilen uzmanlar gerekli çalışmaları yapıyorlar. 7/24 çağrı merkezi üzerinden klimanız ile ilgili sorununuzu firmaya iletebilmeniz mümkün oluyor. Yazık serinlemeye, kışın ise sıcak havanın ev içerisinde dolaşmasına yardımcı olan klimaların bozulması durumunda, izmir teknik servis firması alanında uzman çalışanları ile sizlerin yanında oluyor.
Televizyon Servisi
Televizyonlar gün içerisinde en çok kullanılan elektronik aletler arasında yer alırlar. Firma tarafından televizyonunuzda meydana gelmiş olan her hangi bir arıza durumu anında çözüme kavuşturulabiliyor. Tüm hizmetlerinde 1 yıl garanti ile bakım ve onarım işlemini yapan firma, bornova televizyon servisi ile İzmir’in her semtinde öncü bir yaklaşım sergiliyor. Gün içerisinde televizyon tamirini yapan firma çalışanları, profesyonel ve deneyimli ekibi ile çalışıyor.
Kombi Servisi
Kış aylarında evin ısıtılması için gerekli olan kombiler, sıklıkla arızalanan beyaz eşyalar arasında yer alırlar. Bu konuda hızlı bir şekilde çalışan firma, kış aylarında müşterilerinin mağdur olmamaları için ellerinden geleni yapıyorlar. Firma tarafından yapılan arıza onarımı, 1 yıllık parça ve işçilik garantisini müşterilerine sunuyor. Firma çalışanları tarafından yapılan onarım işleminin ardından garanti süresini başlatan evraklar müşteriye teslim ediliyor. Cihazda aynı sorunun tekrarlanması halinde yeni bir ücret alımı firma tarafından söz konusu olmuyor.

Hakkında Habercoin

Farklı Makaleler

Sosyal Medya Takipçi Hizmeti

Son yılların en gözde platformu olan sosyal medyada yükselmek ve herkes tarafından tanınan bir profile …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.