Ana Sayfa / Sponsorlu İçerik / Gürcistan’daki Eğlence Adresiniz

Gürcistan’daki Eğlence Adresiniz

Advertisements


Hem başkent Tiflis’te hem de Batum’da yer alan Metroplayland oyun alanları, çocuklar ve aileleri için unutulmaz anlar vaat ediyor. Aynı zamanda hem çocuklar hem de aileleri bu alanlarda keyifli vakit geçirirken, Batum aile oyun alanı ( batumi kids Amusement park)  ve Tiflis oyun alanı son derece makul fiyatlar, cazip teklifler ile ziyaretçilerini ağırlamak ve keyifli anlar yaşatmak adına adeta sabırsızlanıyor.

Keyif Almamak Olanaksız

Kurulu olduğu alan bakımından bu sektörün sınırlı temsilcilerinden bir tanesi olan Tiflis aile oyun alanı (tbilisi kids Amusement Park)  ve Batum oyun alanı, sayısız oyun ve eğlence seçeneğini hem çocuklara hem de ailelere sunuyor. Sanal gerçekliğin de içerisinde yer aldığı son derece geniş bir seçenek yelpazesi bulunduğundan dolayı bu alanda olup da keyifli vakit geçirmemek neredeyse imkansız. Üstelik her türlü oyun ve eğlence alanı yapılan araştırmalar sonucunda en çok sevilenler arasından seçilerek oluşturulmuş durumda.

Düzenli Sterilizasyon ile Daha Sağlıklı Zamanlar

Sağlığınızı da hiçbir zaman göz ardı etmeyen Batum Tiflis çocuk oyun parkı (Batumi kids entertainment center)  bünyesinde yer alan her türlü alan, bir ay içerisinde iki defa özenli bir şekilde sterilize ediliyor. Bu sayede tertemiz alanlarda ve hastalık tehlikesinden tamamen uzak bir alanda, hem aileniz hem de çocuklarınız ile keyifli zaman geçirme imkanı sizlere sunuluyor. Keza tüm alanların bakımları da yine güvenliğiniz için son derece düzenli bir şekilde gerçekleştiriliyor.

Hakkında Habercoin

Farklı Makaleler

Doktor Önlükleri Kullanım Alanları

Advertisements Doktor önlüğü olarak bilinen beyaz önlükler doktorlar dışında öğretmenler, tıp fakültesi öğrencileri, kimya, biyoloji, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.