Guava Plus Serum Nedir, Nasıl Kullanılır?

Dünyaya gelen her insan evladının yegane amacı üremek yani aslında çocuk sahibi olmaktır. Dünyaya gelmemizde ki en büyük amaç olan çocuk sahibi olabilme ihtiyacı bütün ailelerin en büyük arzusudur. Aile bütünlüğünü sağlayacak ve gerçek bir aile olmanın yolunu açacak olan bebek sahibi olma arzusunda ki anne adayları gebe kalmak için birçok farklı yol denemektedir.

Fakat bazen fizyolojik olarak işlerin düzgün gitmemesi sonucu bazı aileler bebek sahibi olamamakta kadınlar gebe kalmakta güçlük çekmektedir. Böyle durumlarda son çare olarak tüp bebek kullanılsa da maliyetler sebebi ile o en son akla gelen seçenektir. Tüp bebek öncesinde her kadın bir çok farklı bitkisel karışım, yada doğal takviye edici gıda ile gebe kalma ihtimalini arttırmaya çalışır

Guava Nedir?

Gebe kalmak isteyen kadınların dışarıdan toplayıp gebelik için kullandığı metabolizma düzenleyici, hormonları uyarıcı ve sağlıklı bir yumurtanın kadın vücudu tarafından üretilmesini sağlayan bitkisel doğal karışımların bir araya getirilmiş olduğu üründür. Kadınların adet düzenleri belli aralıklarla sağlıklı yumurta üretilebilmektedir.

Guava plus kullanımı içerdiği tamamen bitkisel özler sayesinde sağlıklı bir adet dönemi geçirilmesini sağlar ve vücut tarafından üretilen yumurtanın gebe kalmaya hazır hale gelmesine yardımcı olur. Normal bir beslenme ile üç aylık periyotlarda gebelik ihtimali %16 arttırılırken Guava bu ihtimali %75'e kadar çıkarabilmektedir.

Guava Plus Faydaları

Guava plus yüzde yüz bitkisel içeriğe sahiptir. Kadınların gebelik ihtimalini arttıracak bitki özlerinin karışımı olan bu ürün yumurtalık kalitesini %300 arttırarak üç aylık düzenli kullanımlarda gebe kalma oranlarını çok ciddi şekillerde arttırmaktadır. Günümüzde en büyük problem kötü beslenme alışkanlıkları sebebi ile kalitesiz yumurtalık üretilmesidir. Tüp bebek sahibi olmak isteyenlere de yardımcı olan ürün tüp bebek ihtimalini %87 arttırırken normal gebelik ihtimalini %75 arttırır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*