Galatasaray’ın Yeni Forveti Bony Olacak

Sarı kırmızılı yönetimin uzun süredir aradığı golcüyü İngiltere takımları içinde buldu. Bony özellikleri bakımından Galatasaray takımı forveti olabilecek özellikleri taşıyor. Güçlü ve atletik yapısı ile rakip takımların savunma hattını ciddi anlamda yıpratması bekleniyor. Göstereceği performansın son derece önemli olduğunu söyleyebiliriz. Takıma olan katkısı herkes tarafından merak ediliyor. Takibini queenbet ayrıcalıkları ile yapabilirsiniz. Göstereceği performansı şampiyonluk içinde çok etkileyici olacak. Yakından takip edilen isme olumlu rapor verildi. Kulübü anlaşmanın noktalanmasının ardından resmi sözleşmelere imza atılacak. Kısa süre içinde oyuncunun sağlık kontörlerinden geçmesi için İstanbul’a gelmesi bekleniyor.

İkinci Golcü Arayışları Hız Kesmeden Sürüyor

Fatih Terim’in uzun süredir belirttiği gibi takıma en az iki golcü ismin katılması planlanıyor. Atılacak olan adımların çok önemli olduğunu söyleyebiliriz. Şuan takımda hiç forvetin bulunmaması da ihtiyacı en açık bir şekilde ortaya koyuyor. Herkesin ortak dille ifade ettiği ve uzun süredir en çok merak edilen transfer konumuna gelen forvet ismi kim olacak? Bu ismi yine en kolay queenbet aracılığı ile öğrenebileceksiniz. İlginizi çekecek olan ayrıcalıklar bir arada sizleri bekliyor. Sezonun kalan yarısında şampiyon olmak isteyen Galatasaray’ın mutlaka golcülere ihtiyacı var. Olası sakatlık veya kart durumunda yeninde golcü oyuncusuz kalmak isteyen teknik heyet iki isimle anlaşılmasını istiyor.

En Az İki Forvet Israrı Sürüyor

Olası kart cezası veya sakatlık karşısında tek forvetin eksilmesi durumunda takımın eksilmemesi çok önemli. Ayrıca atak oyununu çok seven Fatih Terim için aynı anda iki golcüyü sahaya sürebilmekte çok önemli. Bu nedenle iki isimle anlaşmanın bir an önce tamamlanmasını istiyor. Futbolcuların takıma uyumu açısından da süre önem arz ediyor. Queenbet olanaklarını değerlendirenleri ligin ikinci yarısında daha özel anlar bekliyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*