Galatasaray Transferde Son Durum

Yeni futbol sezonu hazırlıklarını sürdüren Galatasaray takımı teknik direktörü Fatih Terim, transfer aşamasında bir hayli sıkıntılı günler yaşıyor.

Galatasaray yeni sezon hazırlıklarına Avusturya Seefeld’da devam ediyor. Transfer çalışmaları da aynı hızla devam ederken, takımın kamp yaptığı otelde Galatasaray İkinci Başkanı Abdurrahim Albayrak, basın mensupları ile yaptığı sohbet toplantısında transfer gelişmeleri ile ilgili bilgi aktardı.

Galatasaray İkinci Başkanı Albayrak, Senegalli forvetMbayeDiagne’nin durumu ve transferler hakkında basın mensuplarının sorularını cevapladı. Transfer yapmış olmak için transfer yapmadıklarını belirten Albayrak hedeflerinin nokta transfer olduğunun altını çizdi.

Mbaye Diagne’yi İsteyen Kulüp Çok

Fatih Terim’in istekleri doğrultusunda transferi yönlendirdiklerini söyleyen Abdürrahim Albayrak, Alabildiğimiz futbolcuları alıyor, alamadığımız futbolcular olduğunda Fatih Hoca’dan yeni isimler istiyoruz” dedi. MbayeDiagne’nin Galatasaray’daki durumu hakkında basın mensuplarına bilgi aktaran Albayrak, Diagne değerinde satma hedefleri olduğunu belirtti. Diagne’nin birçok kulübün transfer listesinde olduğunu söyleyen Albayrak, gerçek değerini bulduğunda ancak satışını yapabileceklerini vurguladı.

Emre Mor Transferi

Abdürrahim Albayrak, uzun süredir konuşulan ve herkesin merak ettiği Emre Mor transferi hakkında da samimi açıklamalarda bulundu. Bu konu hakkında da Galatasaray yönetiminin yoğun çaba harcadığını söyleyen Abdürrahim Albayrak, “Emre Mor transferi gerçekleşmedi diye bir şey yok. Her şey Galatasaray’a bağlı… Emre Mor’un kulübü açıkgözlük yapıyor ve Emre Türkiye’ye adım atar atmaz bir bedel ödemesini istediler. Bu aşama yaşanınca askıya almak ve netleşmek istedik” dedi. Galatasaray’ın Emre Mor transferi, önümüzdeki hafta içinde netlik kazanması bekleniyor…

Bu haberde ilginizi çekebilir;

https://www.spor10.info Spor ile ilgilienen bay ve bayan bir çok kesimin merak ettiği futbol ile ilgili ilginç bilgiler, futbolun nasıl oynandığı ve özellikleri, futbolun tanımı ve tarihçesi ile oyun kuralları spor terimleri sözlüğü isimli web sitesinde bulunmakta. Ofsayt nasıl olur, ofsayt nedir ve ofsayt nasıl anlatılır her yönüyle bu sitede yer alıyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*