Ana Sayfa / Sponsorlu İçerik / Fuar Standı Nedir

Fuar Standı Nedir

Advertisements


Fuar standı,  ürünlerinizin tadım tattırma işlerinden, broşür dağıtımına, promosyon dağıtımından anket faaliyetlerinin gerçekleştirilmesi konularında üretilmiş bir çözümdür. Fuarlar, etkinlikler ya da farklı yerlerde yapılması planlanan tanıtım faaliyetlerinde fuar standı hayat kurtarıcıdır. Kolay sökülüp kurulan ve çantası ile kolay taşınan fuar standları sayesinde ürünlerinizi daha çok müşteriye ulaştırma şansına sahip olursunuz. Genellikle oval ve kare olarak tasarlanan fuar standı, isteğinize göre farklı modellerde de tasarlanabilir bir üründür.

Ürün ve fuar standı tasarımları için tıklayınız.

fuar standı, markanızın tanınabilirliğini arttırır. Herhangi bir etkinlikte, fuar alanında ya da sokakta bile olsa markanız hafızalara kazınmaya başlar. İyi bir tanıtım stratejisinde fuar standlarının önemi büyüktür. fuar standlarının çeşitleri kare ve oval olmak üzere 2 çeşittir. Ölçüleri standarttır ancak isteğinize göre şekillendirilebilir. Üzerine folyo baskı ile istediğiniz tüm bilgiler aktarılır. fuar standı tasarım ve tüm yaratım süreci ile 3-5 gün içerisinde teslim edilebilen bir üründür. Ancak yine de tüm tasarım onay süreçleri de içine katıldığında bir etkinlik planlamasından mutlaka 15 gün önceden siparişinin verilmesi gerekir.

Fuar standı ile ilgili farklı bir tasarım istediğiniz de mutlaka fuar ajansınız ile görüşmeli ona göre bir yol izlemelisiniz. 

Hakkında Habercoin

Farklı Makaleler

Doktor Önlükleri Kullanım Alanları

Advertisements Doktor önlüğü olarak bilinen beyaz önlükler doktorlar dışında öğretmenler, tıp fakültesi öğrencileri, kimya, biyoloji, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.