Ana Sayfa / Sponsorlu İçerik / Fenerbahçe’de Her An Bir Ayrılığın Yaşanabilir

Fenerbahçe’de Her An Bir Ayrılığın Yaşanabilir

Advertisements

Transfer dönemi tüm sıcaklığı ile sürmeye devam ediyor. Kulüplerin takımlarını daha güçlü bir hale getirmek için göstermiş olduğu çabanın son derece önemli olduğunu söyleyebiliriz. Bu anlamda takıma katılacak olan isimlerin olduğu kadar takımdan ayrılacak olan isimlerde merak ediliyor. Fenerbahçe takımında da çanlar çalıyor. Sezon başında takıma katılan Tolga Ciğerci ile yolların ayrılmasına neredeyse kesin gözü ile bakılıyor. Yapılacak transferlere yer açılması çabası ile ve bir türlü fayda alınamaması nedeni ile satış listesinin başına konuldu. Betpas sizleri her anlamda avantajlı kılacak olan fırsatları sunularken, sizde kaçırmamalısınız.

Tolga Ciğerci’nin Sakatlığı Can Sıkıyor

Galatasaray takımından büyük umutlarla alınan Tolga Ciğerci, sakatlık sorunları ile boğuşmaya devam ediyor. Kulüp bu tip durumlara karşılık olarak sözleşmesi üzerinde önlemler aldı. İyileşmemesi durumda her an fesih yetkisine izin veren sözleşmeye imza atan Tolga için son günler olabilir. Ara tatil döneminde de iyileşemeyen ve kamp dönemini takımlardan ayrı geçiren Tolga için teknik heyetten rapor geldi. Ayrılma yönünde görüş birliğine varıldı. Oyuncu ile olan sözleşme herhangi bir tazminat ödemesi yapılmaksızın sonlandırılacak. BetpasBüzerinden de sunulan imkânları değerlendirmeye başlayabilirsiniz. Takımları yakından takip etmenin en güzel hali sizi bekliyor.

Takımdan Ayrı Düz Koşulara Başladı

Tolga her ne kadar takımla çalışmaya başlamasa da düz koşulara başlamış durumda. Ancak tüm yüklemeler kaçıran oyuncunun ne zaman takımla çalışmalara başlayacağı bile belli değil. Tüm belirsizlerle beraber şimdilik yoluna devam eden kulübün yakın zaman içinde bir adım atması bekleniyor. Bu doğrultuda oyuncu ile ayrılmanın ilk seçenek olduğunu söyleyebiliriz. Resmi açıklama her an gelebilir. Taraftar ise gelişmeleri yakından takip etmeye devam ediyor.

Hakkında Habercoin

Farklı Makaleler

Doktor Önlükleri Kullanım Alanları

Advertisements Doktor önlüğü olarak bilinen beyaz önlükler doktorlar dışında öğretmenler, tıp fakültesi öğrencileri, kimya, biyoloji, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.