Ana Sayfa / Ekonomi Haberleri / Faturalı Hat Üzerinden Alınan Kredi Nasıl Ödenir?

Faturalı Hat Üzerinden Alınan Kredi Nasıl Ödenir?

Advertisements

Son zamanlarda acil paraya ihtiyacı olan herkesin sıkça başvurduğu bir yöntem de faturalı hatlara kredi alma seçeceğidir. Telefon hattı üzerinden kredi nasıl çıkmıştır? Telefon şirketleri telefon satışını arttırmak için böyle bir yola başvurmuşlardır. Kredi kartına cep telefonu almak yasaklandığı için telefon operatörleri nakit sağlayarak bu ihtiyacı karşılamaktadırlar.

İşlem Yasal Mıdır?

Cep telefonu üzerinden kredi almak için hattınızın faturalı hat olması gerekir. İşlem tamamen yasaldır ve yasal çerçeve ile koruma altına alınmıştır. İşlem nedir? Prosedür Nasıl işler? Faturalı hatlara kredi 2019 koşulları nelerdir? Gibi konular hakkında bilgi almak için ceptelefonunakredi.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Firma sizi detaylı bir şekilde aydınlatan ve acil para bulma hakkında size danışmanlık veren bir firmadır. Cep telefonuna kredi almak için en az 6 ay faturalı hatta sahip olmanız gerekir. Ödeme şartları ve alınan kredinin miktarını telefon operatörleri belirler. Kefil istemezler ve sadece kendiniz olarak direk başvuru yapabilirsiniz. İmzalanan poliçe dışına çıkılmaz ve tüm şartlar poliçe de belirtilir.

Hakkında Mehmet Bilen

Farklı Makaleler

Altın Fiyatlarını Etkileyen Etmenler

Advertisements Altın Fiyatlarını Etkileyen Etmenler Altın fiyatlarını küresel ve yurt içi piyasalar etkileyebilmektedir.  Küresel piyasalara …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.