Fal Dünyasına Bakış: Vipfal


Dünyanın en eski inanışlarından biri faldır. Fakat fal dünyası artık öyle bir hal almış durumda ki sokakta giden teyzeden, cafe otururken içtiğiniz kahveyi gören falcılara kadar herkes bu işi yaptığını iddia etmekte. İşte bu dünyaya bambaşka yaklaşımları ve çeşitleriyle giren en iyi fal sitesi www.Vipfal.com size bambaşka imkanlar sunuyor. Tamamen gerçek kişiler tarafından yapılan fal yorumları bulunuyor. Su falı sadece 12 kişi tarafında yapılabiliyor ve bu fal www.Vipfal.com sitesinde bulunuyor.

Vipfal Nedir?

www.Vipfal.com sitesine girdiğinizde sağ tarafta uzunca sıralanmış fal çeşitlerini göreceksiniz. Ayrıca falcılarına da ulaşabileceğiniz bu site de blog sayfası da bulunuyor.

Vipfal sitesine ücretsiz üye olabilirsiniz. Size her gün melek kartları gönderilecek ve bu kartlarla ücretsiz fallar baktırabilirsiniz. Sitede bulunan melek kartları hariç tüm fallar ana sayfa da görebileceğiniz ve ulaşabileceğiniz falcılar tarafından yapılmaktadır.

Vipfal’da Hangi Fallar Bulunmaktadır?

Vipfal da bulunan fallar; su falı, kahve falı, tarot falı, astroloji, aşk falı, isim analizi, el falı, ayna falı, evlilik falıdır.

Su Falı

Su falı diğer fallardan farklıdır. Bu dala bakacak kişinin kalbinin temiz ve imanlı olması gerekiyor. Su falından önce abdestli bir şekilde Felak ve Nas sureleri okunuyor.

Kahve Falı

Falcıların hepsinin gerçek olduğu ve tümünün birbirinden farklı yöntemleri olan www.Vipfal.com sitesinde kahve falı baktırmak ücretsiz.

Tarot Falı

Online tarot falı baktırabileceğiniz www.Vipfal.com sitesinde iki tür fal bakma şekli vardır. İsterseniz yazılı bir şekilde size dönüş yapılıyorken canlı olarak chat programı üzerinden tarot falı da baktırılıyor.

Astroloji

Astroloji konusu uzmanı falcılar tarafından hazırlanan fallar üç türde yapılıyor. Kişilik Analizi, İlişki Analizi ve Yıldız Falıdır.

Astroloji konusunda en önemli olan şey doğum tarihinin saat ve dakikasına kadar doğru bilinmesidir.

Aşk Falı

Aşk Falı için çiftin fotoğraflarını yüklemesi gerekiyor. Sonrasında kartlardan seçim yapıp falcıya soruluyor. Burada kartların seçim sırası ve seçilen kartlar en önemli olan unsurlardır.

İsim Analizi

İsim Analizi fal kültüründe en önemli unsurlardır. Bazı falcılar seçilen ismin kişinin karakterini belirlediğini ve ölene kadar bu ismin etkisi ile oluşan karakterle devam ettiğini söylüyor.

El Falı

El falında önemli olan elinizin karakterinin belirlenmesidir. Bunlar Ateş, su, hava, toprak eli karakterleridir. Bu karakterlerin de kendine ait üç farklı özellikleri oluyor. Bundan dolayı el falında toplam on iki karakter belirlemesi yapılıyor.

www.Vipfal.com sitesi bundan dolayı sizden fotoğraflar istiyor. Fotoğraf olarak sol elinizle ilgili yakından uzaktan, elinizin ayası görülmesini sağlayacak beş fotoğraf isteniyor. Sol elinizin içini gösteren iki fotoğraf, sağ elinizin içini gösteren iki fotoğraf ve iki eli serçe parmakları birleştirerek yapıştırıp serçe parmakla başlayıp el bileği ile son bulan fotoğraf isteniyor.

Ayna Falı

Çok eski olan ayna falı bakılabilmesi için bakan yorumcunun su falında olduğu gibi imanlı ve kalbi temiz olması gerekiyor. Ayna falında çıkan enerjinin çok fazla olmasından dolayı aynanın kırılma ihtimali var. Ayna falına bakılırken 3 soru zikirlerle soruluyor ve yorumcu ayna ile etkileşime giriyor. www.Vipfal.com sitesinde yeni alınan falcılar ayna falında deneniyor ve eğer başarılı olurlarsa bu fala baktırılıyor.

Evlilik Falı

Özel Vip++ denilen yorumcularla yapılan evlilik falı, ailenizde olan sorunları ve gelecekle ilgili bilgiler veriyor.

Melek Kartı Nedir?

Melek Kartı uygulaması üyelere günlük rastgele seçtikleri kartlardan çıkan özelliklerdir. www.Vipfal.com sitesinin uygulama yaptığı tek robot bu uygulamadır. Tamamen şansa karşınıza çıkacaktır.

Rüya Tabiri

Gördüğünüz rüyanın anlamını ve nelere işaret ettiğini profesyonel yorumcular tarafından yorumlanmasını istiyorsanız, www.Vipfal.com sitesine bakabilirsiniz. Sitedeki yorumcuların en önemli olduğunu düşündükleri unsurlar olarak rüyanın akşam mı sabah mı görüldüğü, saat kaçta görüldüğü ve yarı uyanık mı ya da derin uykuda mı olduğunuzu belirtmeniz gerekiyor.

Dert Ortağı

Kişileri kimi zaman yalnızlık rahatlatıyorken kimi zaman dert ortağına ihtiyacı olur. Dert Ortağı uygulaması sizin derdinizi dinleyerek sizi rahatlatıyor. Psikolog ya da psikiyatrist olmayan bu kişiler sizinle dertlerinizi paylaşıyor.

Kurşun Döktürme

Kurşun döktürme işlemi nazarlara, kötü bakışlara karşı yapılıyor. Kurşun döktürme işlemi için abdest almak ve niyet etmek gerekiyor. Sonra iki kap alınıyor. Birisinde kurşun eritilir. Diğerinde ise ekmek, üzerlik tohumu, tuz, soğan; su içine Besmele çekilerek konuyor. Eritilen kurşun diğer kabın içine kim için dökülüyorsa annesinin adı ile birlikte ismi söylenerek ve Felak ve Nas sureleri okunarak dökülüyor.

Vefk İlmi

Vefk ilmi ebced hesabı denilen hesaplarla yapılıyor. Kişinin burcu ve yıldızları belirleniyor. Bunun için kişinin ve annesinin ismi isteniyor. Ayın hallerine, duraklarına ve bakıldığı saate dikkat ediliyor.

İsteğe bağlı olarak yazılıyor ve okunuyor. İstenilen bilginin fotoğrafını ilim sahibi kişiler sistemden kişiye gönderiyor ve ne yapması gerektiğini söylüyor.

Günlük Burçlar

www.Vipfal.com sitesinde Astroloji Uzmanı Serpil Özlem Kaya tarafından 17 yıllık fal yorumlama ve 10 yıllık burç astroloji tecrübelerini, günlük burçlar sayfasında paylaşıyor.

Yorumcu Ol

Vipfal sitesine isterseniz yorumcu olmak için başvuruyorsunuz. Bunun için sizden istenen bilgileriniz; Adınız Soyadınız, e-mail adresiniz, yaşadığınız şehir, yaşınız, eğitim bilginiz, bilgisayar bilginiz (iyi, orta, kötü), hangi saatlerde fal bakabilirsiniz, telefon numaranız ve hangi türden fal bakıyorsunuz. Ayrıca ek bilgi yazabileceğiniz kendinizi anlatınız bölümü bulunuyor. Sonun da istenilen orda yazan güvenlik kodunu yazmayı unutmayın.

Vipfal’a Nasıl Üye Olurum?

www.Vipfal.com sitesine üye olmak için sağ üst tarafta bulunan “Üye Ol” butonuna tıklayın. Adınızı Soyadınızı ve mail adresinizi yazıp şifrenizi belirledikten sonra kayıt olun.

Vipfal Paketleri

Vipfal sitesinde 3 tür paket bulunuyor. Silver Paket için 100 TL yükleme yapılıyor. Gold Paket için 200 TL yükleniyor ve Diamond Paket için 300 TL yükleme yapılıyor.

Vipfal Google Play Store’da

Google Play Stroe’a “Vipfal Gerçek Fal Sitesi (fal)” yazarak bulabileceğiniz www.Vipfal.com tarafından hazırlanan Android işletim sistemlerinde çalışan programın linki: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.Vipfal.falbaktir&hl=tr

Vipfal Blog

Vipfal sitesinde blog sayfası bulunuyor. Fal baktırmak isteyen ya da hangi falı baktırması gerektiğine karar veremeyen kişiler için yazılmış makaleler bulunuyor. Blog sayfası 5 kategoriden oluşuyor.

Blog Sayfası Nasıl Bakılır Kategorisi

Bu kategoride kahve falına nasıl bakılacağı, evlilik ya da aşk falına mı baktırılacağı, kurşun dökme ile ilgili bilgiler, göz rengine bağlı olarak karakterlerin nasıl belirleneceği anlatılıyor.

Blog Sayfası Astroloji Kategorisi

Astroloji kategorisinde Astroloji Bilimi’nin ne olduğu hakkında, tüm burçlar hakkında makaleler buluyorsunuz.

Blog Sayfası Rüya Tabiri Kategorisi

Bu kategori de rüyada bağırıp çağırmak, akrabaları görmek, ahiret gününü görmek, akrep görmek, akbaba görmek, açık mezar görmek gibi görülen nesne ve olaylara özel yorumlar bulunuyor.

Blog Sayfası Diğer Kategorisi

Bu kategori de birçok konuda makale bulunuyor. Bu konuların bazıları; Vefk İlmi, Türk kahvesinin yararları, burçlar ve taşlar, burçlar arası uyumlar. Ayrıca www.Vipfal.com sitesine ait yapılan kampanya ve indirimleri Blog sayfasında bulunan Diğer kategorisinde buluyorsunuz.

Vipfal sitesi Facebook, Twitter, Instagram, Google Plus ve Youtube’dan takip edilebiliyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*