Eskişehir Oto Ekspertiz Hizmetleri


Oto ekspertiz kısaca bir aracın tüm detayları ile incelenmesidir. Özellikle ikinci el araç alımında oldukça önemlidir. Eskişehir Oto Ekspertiz hizmeti ile araç hakkında birçok detaya ulaşabiliriz. Aracın geçmişte yaptığı kazalar, kaporta boya kontrolleri, motor mekanik kontrolleri, araç iç ve dışındaki elektronik aksam incelemesi, yasal sorgulama bu detaylardan bazılarıdır. Eskişehir Ekspertiz işlemleri ile gözle görülemeyen birçok sorun tespit edilebilir. Aracı satın almadan önce sorunların tespit edilmesi bunların önceden çözülebilmesi için önemlidir. Sonradan ortaya çıkan bir sorun alıcıları zor durumda bırakabilir.

İkinci el araç piyasasının oldukça fazla olması Eskişehir Oto Ekspertiz hizmetlerinin gerekliliğini gün geçtikçe arttırıyor. Piyasada araçlarının kazasız ve tüm bakımlarının yapıldığını söyleyen çok fazla araç satıcısı bulunmaktadır. Bu yüzden araç satın almadan önce mutlaka Eskişehir Ekspertiz hizmetlerine başvurulmalıdır.

Eskişehir Tse Belgeli Oto Ekspertiz incelemelerini alanında uzman bir ekip ve son model cihazlarla yapmaktadır. Aracın elektik aksamı, aydınlatma ve soğutma aksamları, motor, iç döşeme, iç mekan, alt takım, yanal kayma, arıza, conta, fren, şanzımanın durumu, aracın boyası, kaporta gibi birçok inceleme yapılmaktadır.

Eskişehir Oto Ekspertiz işlemleri sonunda aracın gözle görülen ya da görünmeyen arızalarını belirten yazılı bir rapor sunulur. Oto ekspertiz raporu denilen bu raporda araç hakkındaki detayların doğru ve eksiksiz olması önemlidir. Raporda aracın motoru, kaporta aksamı, yürüyen aksamı, beygir gücü gibi bilgilerde yer alır. Oto rapor Eskişehir size eksiksiz bir ekspertiz raporu sunar. Bu rapor araç sahibine ilerisi için de güven verir. Oto rapor Eskişehir bilmediğiniz bir durumla karşılaşma olasılığınızı azaltır. Hasarı veya değiştirilen parçaları bilinmeden alınan bir araç ileride aracını satmak isteyen kişiyi zarara uğratabilir. İkinci el araç almak isteyen müşteri bu rapor sayesinde aracın arızalı ve değişen parçası olup olmadığını, aracın değerini öğrenebilir. Aracı alıp almayacağına veya ne kadar masraf yapacağına karar verebilir.

Eskişehir Tse Belgeli Oto Ekspertiz alıcılara sunduğu hizmet ile araç satın almak isteyenlere güvence verir. Eskişehir Oto Ekspertiz hizmetleri hakkında detaylı bilgi için firmayı ziyaret edebilirsiniz.

Comments (No)

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.