En İyi Tasarım Mobilyalar


Mobilya deyince alternatif ürünler her zaman çok olur. Söz konusu ofis mobilyaları olunca ürün yelpazesi kimilerine göre biraz genişler, kimilerine göre ise biraz daralır. Klasik ofis mobilyası arayanlar için alternatif her zaman daha çoktur. Söz konusu özel tasarım ve kalite olunca alternatif biraz daralır. Burada devreye özel tasarımları ve kalitesi ile özel metal devreye girer. İş dünyasında prestij her şeydir.

Prestijli bir ofis adresi olursa kazanç artar. O ofisin içinde prestijli mobilyalar olursa kar payı dada da artar ve işler her daim yolunda olur. Ofise gelen müşteri için ilk izlenim her zaman çok önemlidir. İlk izlenimi yaratan şeyler ise mobilyalardır. Güzel tasarlanmış ve kaliteli bir görünüm veren ofis koltukları ile müşteriler karşılandığı zaman o görüşme bir adım önde başlar. Özel metal büro mobilyaları 1965 yılından beri bu ihtiyacı karşılıyor. 1965 yılında Rafet GÖNCÜ tarafından kurulan özel metal uzun yılların verdiği tecrübe ile alanında birinci sınıf iş çıkarak bir firma.

Özel ekibi ile yurt içi ve yurt dışında hem kamu hem de özel sektöre hizmet vermekte. Geniş fabrika alanı, showroom ve internet üzerinden müşterilerin istediği ihtiyaçta ürünler üretmekte. Ayrıca firma kendi üretimlerinin yanı sıra önde gelen markalarında distribütörlüğünü yapmaktadır. Müşterilerinden satış sonrası teslimat ve montaj için verdiği hizmetten de yüksek puanlar almıştır. Ürünlerin satışı sonrada her hangi bir sorun yaşandığında tam destek veren firma alanındaki seçkin firmaların başında gelmektedir.

Makam Odası Ürünleri

Makam ya da yönetici odaları her zaman ön planda olan ve işin başında olan kişilerin olduğu odalardır. Makam odalarını kullanan yöneticilerin iş başarıları kadar verdikleri ilk izlenimde önemlidir. Yöneticinin duruşu ile verdiği ilk izlenimin yanı sıra odasının havası ile de bir izlenim yaratması gerekir. Kaliteli ve özenli tasarlanmış mobilyalar ile döşenmiş bir odaya giren görüşmeci o odanın sahibi hakkında olumlu düşünceler düşünür. Firmanın özenle tasarlanmış makam odası modellerinden biri her yöneticinin hayatını kurtaracak ürünlerdir. İster klasik ister modern tarz da olsun makam odalarını özenle döşeyen ürünler firmanın en seçkin ürünleri arasında yer almakta.

Çalışma Üniteleri

Çalışma alanları çalışanın performansını ve dolayısı ile de işin kalitesini etkileyen ürünlerdir. Hiçbir çalışan eski mobilyalarla dolu basık bir ortamda çalışmak istemez. Çalışana sağlanan ferah ortam o çalışanın mutlu ve huzurlu olmasını sağlar. Huzurla çalışan kişi de her zaman verimli olur ve yüksek bir iş gücü gösterir. Firmanın ürettiği ister tekli ister çoklu çalışma bölümlerini kullanan ofisler her zaman ferah ve modern bir havaya bürünür. Ofis çalışanlarının iş doyumunu ve performansını yükseltmeyi hedeflemiş olan firma bu işi yöneticiler adına üstlenmiş gibi duruyor. Altı üstü bir çalışma masası ya da ofis koltuğu deyip geçmemek gerekiyor. Basit gibi algılansa bile temiz bir ortam temiz ve kaliteli işlerin çıkarılması için birincil önceliktir. Firma bu konuda ofis çalışanlarına çalışma ünitesi sunumları ile tam destek vermektedir.

Toplantı Odaları

Toplantı odaları her zaman büyük kararların alındığı alanlar olmuştur. Ses kalitesinden toplantı odasına hizmet veren kişilerin kalitesine kadar her şeyin düşünüldüğü toplantı alanlarında mobilyalar birinci sırayı almaktadır. Saatlerce devam eden uzun toplantılarda masa ve koltuk rahatlığı çok önemlidir. Masanın ve sandalyenin oranının düzgün ayarlanmaması birinin çok yüksek ya da çok alçak olması bel ve boyun ağrılarına sebep olabilir. Bu gibi sağlığı olumsuz etkileyen durumlarla karşılaşılmaması için firma gereken özeni fazlasıyla göstermiş. Toplantı alanlarındaki konforu düşünen firma uzun saatlere rağmen o toplantı odasından zinde çıkılmasını hedeflenmiştir. Ayrıca toplantı odası mobilyalarına büyük özen gösteren firma çağdaş tasarımları ile hoş bir hava yaratmaktadır.

Özel Tasarım

Firma alanında öncü ve çağdaşlığı ilke edinmiş bir firmadır. Uzun yılların verdiği iş tecrübesi ile her ürününü özenle üretmektedir. İşinde başarılı mimarlar ile çalışan firma ofis mobilyalarından depolama sistemlerine, ofis kanepelerinden cafe grubu ürünlerine kadar hepsini çağdaş bir bakış açısı ile tasarlamaktadır. Her zevke ve yaşa hitap eden ürünler çıkarmaları sektörün öncüsü olması açısından büyük bir avantaj. Ürün çeşitliliği çok geniş ve iletişime geçmek çok kolay. Satış sonrası da tam destek verdikleri müşterilerine her şeyin en iyisini sunmak için çalışmaktalar. Geniş ürün yelpazesini ve özel tasarımlarını görmek için showroomlarını ziyaret etmekte fayda var. Geniş showroolarda sıcak bir kahve içerken ürün çeşitlerine bakmak mümkün. Müşteri memnuniyeti her zaman ön planda.

Dayanıklı Ürünler

Bir ürünü alırken ürünün tasarımı kadar kalitesi de önemlidir. Kısa süre içinde parçalanacak bir ürüne hiç kimse para ödemek istemez. Herkes ödediği paranın karşılığını almak ister. Ofis mobilyaları kalabalık ortamlarda birden fazla kişi tarafından kullanılan eşyalar olduğu için özellikle dayanıklı olması gerekmektedir. Firma bu konudaki hassasiyetini göstermiş. Ürünlerin kalitesine tasarımları kadar özen göstermiş. Uzun süre kullanımlı, kolay deforme olmayan ürünler yapmış. Satış sonrası içinde tam destek vermekte. Satış sonrasında ürünlerle ilgi her hangi bir sorun yaşandığında yine firmaya başvuru yapılabilir. Sadece ürünü satana kadar değil sattıktan sonra da müşterinin yanında. Müşteriyi sadece alıcı olarak değil bir aile gibi görmekte. Bu özelliği ile de tam not almakta. Ürünlerin tasarımı ve kalitesi kıyaslandığında firmanın ürünleri ret edilebilir boyutta değil.

Geniş Müşteri Potansiyeli

Tasarımından ve kalitesinden ödün vermeyen firmanın müşteri yelpazesi çok geniş. Her kesimden alıcısı bulunmakta. Büyük şirketler ve holdinglerle çalışmakta. Referansları çok geniş. Bu kadar geniş bir kitle tarafından tercih edilmesi olumlu bir özellik. Kaliteli ve çağdaş ürünleri sayesinde geniş bir müşteri kitlesine ulaşmış. Müşterilerine her geçen gün bir yenisini eklemektedir. Ofis, okul, hastane, cafe gibi gidilen birçok yerde özen metal mobilyalarını görmek mümkün. Rahatın ve kalitenin simgesi olan firma çok geniş bir alana yayılmış durumda. Her geçen gün büyüyen ve adını duyuran firma yurt içinde ve yurt dışında büyük satışlar gerçekleştirmiş. Satın alınan bir ürünün kalitesi kadar referansı da önemlidir. Büyük şirketler tarafından tercih edilen firmalar her zaman adından söz ettirir ve güven verir. Firmanın müşterisi olmadan önce referansları incelenebilir. Bu konu da müşterilerini tatmin edecek referanslara sahip.

İthal Ürün Temini

Dünyanın bir numarası olan ve ofis koltukları denilince ilk akla gelen markalardan biri olan grammer ofis koltuklarının distribütörlüğünü yapmaktadır. Alman malı olan bu koltuk iş dünyasındaki prestijin simgelerinden biridir. Rahatlığı ve şıklığı ile ön plana çıkan bu koltuğu Türkiye’deki müşterilerine ulaştırmaktadır. Son derece fonksiyonel ve kullanışlı olan grammer ofis koltuklarını showroomlarda denemek mümkün. Firma kendi ürettiği koltukların yanında grammer ofis koltuklarında da satış sonrası tam destek sağlamakta. İster yerli ister yabancı üründe müşterilerini hiçbir zaman yarı yolda bırakmayan firma müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Alman malı bu koltuk sayesinde ofisine gelecek olan prestijin ve konforun arkasında özen metal bulunmaktadır.

Comments (No)

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.