EN DOĞRU MOBİLYA SEÇİMİ İRFAN HOME ‘DA

Mobilya, işlevselliği ile bulunduğu mekanın kullanışlılığına etki eden, bulunduğu mekanın güzel veya çirkin görünmesini, yaşadığımız alanın sıcak ve sevimli bir ortam haline gelmesini sağlayarak, sanat ve tekniği birleştiren yeni bir üründür. İrfan Home, 51 yıllık geçmişi ile en iyi ve son teknoloji ile mobilyalarını mağazalarına taşırken, sanatsal ürünlerini, kaliteli ve hesaplı alışveriş imkanını sizlere sunmaktadır. Mobilya kelimesini düşününce akla gelen ilk şey ahşap mobilyadır. Günümüzde cam, çelik, plastik ve alüminyum gibi diğer malzemeler mobilyalarda uygulanmaya başlanmıştır ama ahşap malzeme hala popülaritesini devam ettirmektedir. Mobilya, dayanıklı tüketim malları arasındadır.

Mobilyanın Hayatımızdaki Yeri

Bir insan hayatı çeşitli alanlarda geçmektedir. Alan yapılış amaçları ile uygun ve kullanıcısına ihtiyacı olan konfor seviyesini sağlamak zorundadır. Bulunulan alan içerisinde ışık, ısı, ses, koku, renk gibi fiziksel ögeler, kişinin ihtiyaç ve eylemlerine göre dengeli bir şekilde kurulmalıdır. İrfan Home , bu ögelerin alan içerisinde nasıl kullanılacağında, alanın yaşanabilir olacağında sizlere yardımcı olmaktadır.

Günümüz yaşadığımız yerler, içinde yapılacak eylemlere göre paylaştırılmıştır. Dinlenme odasında yer alan eşyaların rahat oturulabilir ve ihtiyaç olduğunda uzanmaya kullanışlı mobilyalar gerekmektedir. Oturma alanı, kan dolaşımını kolaylaştıracak şekilde olmalı, omurgada yer alan basıncı azaltmak için mobilyada gerekli olan koşulları sağlamalıdır. İrfan Home Avcılar, günümüz teknolojisi ile kullanışlı, rahat ve yumuşak mobilyalar ile sağlığınız için sizlere daha iyi hizmet sunmaya devam etmektedir.

Mobilya Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

– Nasıl bir dekorasyon istediğinize karar vermelisiniz. Bu mobilya seçme işinizi oldukça kolaylaştıracaktır.

– Mobilyanın istediğiniz gibi olmasının yanında rahat, kullanışlı ve yumuşak olmasına dikkat edilmelidir.

– Kumaş seçimini doğru ve yapım malzemenizi dayanıklı malzemelerden seçmelisiniz. Aksi taktirde kısa bir süre sonra mobilyanız eskimeye başlamaktadır.

– Yaşadığınız alana uygun mobilyalar seçmelisiniz.

– Mobilya renklerini tercih ederken, mekanın havasını bozmayacak şekilde seçilmelidir.

– Mobilya alınırken ürün kalitesi önemlidir. Bu sebeple marka ürün almaya dikkat etmelisiniz. İstanbul’da bulunan İrfan Home Avcılar, bu kaliteyi sizlere sağlamaktadır.

Mobilyada Kullanılan En Dayanıklı Ağaç Hangisidir?

İrfan Home, mobilyada tercihlerini, karaağaç, huş, ceviz, meşe ve fırınlanmış gürgen ağaçlarını seçenlerin, bu ağaçların dayanıklı yapıları ile uzun yıllar mobilyalarını rahat bir şekilde kullanabilirler. Mobilya kumaşlarının işlevsel olması ve günümüz standartlarına uygun ürünlerin seçilmesi tüketicinin yaşamını kolaylaştırırken, kalitesi de uzun yıllar kullanımını sağlamaktadır.

Markalı Mobilya Kullanmanın Avantajları Nelerdir?

Belirli bir sistem, sosyal sorumluluklar ve kalite standartları içinde markalı mobilya firmaları çalışmalar yaptıkları için, müşterinin güvenli bir şekilde kullanmasını sağlıyor. Mobilya satışı sonrası servis hizmetleri ile mobilya kullanım süresince kullanıcı ile oluşturduğu güven dolayısıyla tercih sebepleri arasındadır. Türkiye’nin en geniş mobilya mağazası olan İrfan Home Avcılar ile yüzlerce çeşit mobilyayı bir arada bulabilir, en kaliteli mobilyalar ve uygun fiyatlarla mobilyalarımızı sizlere sunmaktayız.

İrfan Home iş başvuruları için linkedin sayfamızı takip edin.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*