Ana Sayfa / Bitcoin / Elon Musk, “Yalnızca 0.25 Bitcoin’im Var”
elon-musk-bitcoin

Elon Musk, “Yalnızca 0.25 Bitcoin’im Var”

Advertisements

Tesla ve SpaceX’in kurucusu teknoloji milyarderi ve girişimci Elon Musk, 22 Şubat Perşembe günü Twitter’da, sahip olduğu Bitcoin (BTC) miktarının 0,25 BTC olduğunu açıkladı.

Musk, bir arkadaşının kendisine “yıllar önce” hediye verdiği 0.25 BTC haricinde “kelimenin tam anlamıyla sıfır kripto para birimi miktarına sahip olduğunu” belirtti. Elon Musk, Forbes dergisinin hazırladığı dünyanın en zenginler listesinde 13,9 milyar dolarda 80. sırada yer alıyor.

Geçtiğimiz sene eski bir SpaceX stajyerinin blog yazısında Musk’un, Satoshi Nakamoto olma ihtimali olduğunu ifade etmişti. Musk, 2017 yılının Kasım ayında Bitcoin’in gizemli yaratıcısı Satoshi Nakamoto olduğu iddiaları üzerine, bu iddiaları reddetmişti.

Geçtiğimiz günlerde Tesla‘nın parola koruması olmayan Amazon Web Service (AWS) yazılım kapsayıcısının henüz bilinmeyen bir süre boyunca kripto para madenciliği için hacklendiği ortaya çıkmıştı. Şirket durumun farkına vardıktan sonra sorun düzeltildi.

 

Hakkında Habercoin

Farklı Makaleler

bitcoinde dalgalanmalar devam ediyor bitcoin fiyat analizi

Bitcoin’de Büyük Dalgalanmalar Devam Ediyor

Advertisements Günlük değişiklik oranlarında ciddi bir artış olan Bitcoin, yaşadığı büyük dalgalanma boyutlarıyla yatırımcısını şaşırtmaya …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.