Dünyanın Her Yerinde Hazır Ofis


1999 yılında kurulan firma, müşterilerine dünyanın her yerinde hazır ofisler sağlayarak, iş ve toplantılarının yüklerini üzerinden almaya devam ediyor. Türkiye’nin en büyük markaları, ServCorp bünyesinde bulunuyor. Firma müşterilerinin işlerinin gelişmesi ve büyümesi için gerekli olan tüm kolaylıkları göstererek, çözüm ortağı olmaktadır. Firma, bu güne kadar müşterilerine sağladığı üst düzey hizmetlerle, müşteri memnuniyet seviyesini % 100 oranında gerçekleştirmiştir. Bu nedenle internet üzerinden, özellikle iş merkezlerine yakınlığından dolayı gerek duyulan ve hazır ofis Levent başlıklı aramalarda, firma en üst sırada yer alıyor. Firmanın en çok beğenilen hizmetlerinden olan Levent hazır ofis bu güne kadar en fazla tercih alarak sektörde de lider olmuştur. Firma, özellikle Levent sanal ofis konsepti ile sektöre öncülük etmekte ve sektörün gelişmesini de sağlamaktadır.

Firmanın Diğer Firmalardan Farkılıkları Nelerdir?

ServCorp firmasını, aynı işi yapan diğer firmalardan ayıran özelliklerden başlıcaları şunlardır:

1. Diğer firmalarda 10 ile 12 aylık kiralama yapılabilirken, firma bir aylık bile kiralama imkanı sunuyor.

2. Firmanın tüm mülkleri A ve daha üst sınıflardan oluşuyor.

3. Firmanın tüm ofis ve salonları, 5 yıldızlı seviyede döşenmiştir ve orijinal sanat eserleri ile süslenmiştir.

4. Firmanın amblem ve logosu, salon ve ofislerin hiç bir yerinde bulunmayarak, faaliyeti yapan işletmelere özel olarak hazırlanıyor.

5. Firmaya müracaat edildiğinde, ertesi gün istenen ilaveler de dahil olarak salon ve ofisler kullanıma hazır hale getiriliyor.

6. Tüm ofislerde yönetici, kişisel asistanlar, resepsiyonistler ve sekreterler bulunuyor. İstek halinde oluşturulan özel ekipler vasıtası ile kargo ve postaların yönlendirilmesi yapılıyor.

7. Firma dünyanın en gelişmiş telekomünikasyon sistemini kullanıyor ve telefonlar dahil tüm sistemler anında kullanılabilecek durumda hazırlanıyor. İsteğe bağlı olarak dünyanın her yerine ücretsiz telefon görüşmesi imkanı da sağlanıyor.

8. 7 gün 24 saat kesintisiz ve dünyanın en hızlı ve güvenilir, kablolu ve kablosuz internet hizmeti sağlanıyor.

9. İşletmelerin, iletişim ağlarını geliştirmek için, düzenli olarak uygulanan etkinliklerden faydalanılabiliyor.

Firmanın Hazır Ofisleri

Firma, dünyanın 160’dan fazla bölgesinde merkezi konumda hazır ofisler sunuyor. Firmanın sunduğu hazır ofislerin iç dizaynları her türlü kullanım için beş yıldızlı lükse sahip şekilde hazır olarak bulunduruluyor. Ayrıca, müşterilerinin özel ihtiyaçları doğrultusunda, her çeşit ilave konfor ve sunum imkanları da ekleniyor. Firma hazır ofis paketlerindeki tüm hizmetlerini, isteğe bağlı olarak yarı ve tam zamanlı olarak veriyor. Firma tüm hazır ofislerinde ayrım yapmaksızın bir aydan başlayan esnek kira imkanı sunuyor.

Hazır Ofis İle Sunulan İmkanlar

Firmanın hazır ofislerinde sunulan imkanların bazıları şunlardır;

1. Tüm hazır ofislerde, fiber optik alt yapısı ile % 100’e yakın bağlantı sürekliliği bulunuyor. Firma, tüm internet kurulumlarını yaparak, VPN, VLAN ve DMZ ile istendiğinde, kişiye özel olarak bant genişlikleri de sunuyor.

2. Firma tüm ofis ve toplantı salonları en yeni ve gelişmiş ses alt yapılarını kullanıyor. Ayrıca, en gelişmiş Konferans ve VoIP özellikleri de tüm salonlarında hazır olarak bulunuyor.

3. Firma, salon ve hazır ofislerinde en yeni ve gelişmiş kablosuz standartları kullanıyor.

4. Firma, kurum içi ve dünya çapında IT desteği de sunarak, müşterilerinin sorunlarını çözmek için en kısa sürede destek sağlıyor.

5. Firmanın profesyonel resepsiyonistleri vasıtası ile ofislere gelen çağrılar istenilen telefon numaralarına, 7 gün 24 saat kesintisiz olarak yönlendiriliyor. Firma bu sayede müşterilerine kesintisiz iletişim imkanı da sunmuş oluyor.

Sanal Ofis nedir? Avantajları Nelerdir?

Sanal ofisler, işletmeleri hazır ofislerdeki masraflardan kurtararak, kişiye özel ofis hizmeti sağlayan bir sistemdir. Sanal ofisler, yurt içi ve dışında işletmelere ofis sahip olma imkanı tanımaktadır. Firma hizmetlerine güvenerek müşterilerine ilk ay ücretsiz olarak sanal ofis hizmetlerinden faydalanma kampanyası da sunuyor. Firmanın sanal ofis hizmetlerinin faydalarından bazıları şunlardır;

1. Sanal ofisler sayesinde yeni iş kurmak isteyenler, cep telefonu ve ev adresi gibi kişisel bilgilerini evraklar üzerinde kullanma zorunluluğundan kurtulurlar.

2. Sanal ofisler, firma ve işletmelere yeni şehir ve ülkelere yayılma imkanı sağlar.

3. Firmalar, sanal ofisler sayesinde, 5 yıldız lüksündeki kurumsal varlıklara çok az ücretler ödeyerek kavuşabilirler.

4. Her gün ve 24 saat resepsiyon desteğini kullanabilirler.

5. 24 saat kesintisiz olarak destek hizmeti alabilirler.

Firmanın Sanal Ofis Paketleri Nelerdir?

Firmanın değişik ve avantajlı hizmetleri bulunan üç adet sanal ofis paketleri bulunuyor. bu paketler şunlardır:

1. Adres paketi: firma ve işletmeler bu paket sayesinde, pazarlama evrakları ile kartvizitlerine, dünyanın birçok prestijli merkezinden adres verebilmektedir.

2. İletişim paketi: işletmeler bu paketle, dünya üzerindeki 160’ın üzerindeki bölgede, bu bölgelerin yerel telefonları ile sekreterlik servisi alabiliyor. Resepsiyonistler sayesinde ise, bu çağrılar istedikleri numaralara yönlendiriliyor ve müşterilerinin tüm çağrılarına anında cevap verilmiş olunuyor.

3. Üyelik paketi: firmalar, üyelik paketi satın alarak şirketlerinin tüm gereksinimlerini sağlayabiliyor, sosyal ve VIP etkinlikleri gibi çok çeşitli özelliklerden faydalanabiliyor. Bunların yanı sıra, üyelik paketi olan işletmeler, birçok bölgede her ay üç gün ücretsiz olarak ofisleri kullanabiliyorlar. Ayrıca kargo ve postalar istenilen adreslere en hızlı şekilde sanal ofis görevlileri tarafından ulaştırılıyor.

Firmanın Toplantı Hizmetleri

Firma müşterilerine en uygun fiyatlarla, beş yıldızlı toplantı ve konferans hizmetleri sunuyor. Firmanın sunduğu hizmetlerin başlıcaları şunlardan oluşuyor:

1. Toplantı ve konferans salonları ile odaları, en modern ve her türlü kullanıma uygun mobilya ve görsellerle donatılmış durumdadır.

2. Oda ve salonların internet sistemleri kesintisiz ve en hızlı bağlanma özelliklerine sahiptir.

3. Ses sistemleri en gelişmiş cihazlarla ve ihtiyaçları tamamen karşılayacak şekilde, yedekli olarak hazırlanıyor.

4. Toplantı ve konferanslara, en kaliteli görüntü ve ses sistemleri kullanılarak online olarak katılım da sağlanabiliyor.

5. Konferans ve toplantılara katılacak kişilerin karşılanması, ikramlar ve tüm ihtiyaçlarının karşılanması için, katılımcılara uygun dilleri konuşabilen ve profesyonel ekipler bulunduruluyor.

6. İstenilen sayıda video konferans yapma imkanı bulunuyor.

7. Toplantının yapılacağı ülke ve şehirde en merkezi ortamda, prestijli binalarda istenilen kişi sayısına göre uygun toplantı ve konferans oda veya odaları.

8. Toplantı ve konferans odaları için, kullanıldığı kadar ödeme imkanı.

9. Tüm oda ve salonların 10 dakika ile tüm gün arasında değişen kiralama imkanı.

Diğer Hususlar

Firma 23 ülke, 544 şehir, 160’dan fazla bölgede 40 binin üzerinde işletme ve müşterilerine devam ediyor. Firma, hizmet verdiği bölgelerde en lüks ve prestijli binaları kullanıyor (New York dünya ticaret merkezi gibi). Firma, çevreye verdiği önemden dolayı, her sattığı online ofis için bir fidan dikmektedir (bu güne kadar 26.000 fidan dikilmiştir).

Firma birçok yardım ve sivil kuruluşlara da kesintisiz destek vermektedir. Firmanın ofis ve salonlarında görev yapan sekretaryaları en az iki dil bilmektedir. Tesislerinde hizmet vermek için tüm imkanlar sunulmaktadır (kahve makinesinden, modern mutfaklara kadar). Firma müşterilerine, hiçbir şekilde anlaşılanın haricinde, gizli ilave ücretler çıkartmamaktadır. Firmanın tüm hizmet ücretleri şeffaf ve anında ulaşılabilir niteliktedir. Firma ayrıca, Avustralya borsasına da kayıtlı durumdadır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*