Doğalgaz Tesisatınız İle İlgili Her Şey

 

igdaş yetkili firma sayesinde doğalgaz tesisatınız ve aynı zamanda peteklerinizle ilgili olarak her türlü hizmeti kolaylıkla alabilirsiniz.

Doğalgaz tesisatlarının çekilmeleri, projelerinin çizilmesi, kombinin bağlanması gibi bütün süreçler alanında uzman ekiplerimiz tarafından kolaylıkla yapılmaktadır. Evinizde ya da iş yerinizde yaptıracağınız bakımlarda da servisimizi tercih edebileceksiniz. Aynı zamanda kombinizin arızalanması gibi durumlarda da bizlerden hizmet alabileceksiniz.

Kombi ve Petek Bakımı

Kombi ve peteklerinizin bakımları yılın belirli zamanlarında yapılması gerekmektedir. Özellikle havaların soğuması ile birlikte kombilerin çalıştırılmasına da başlanmış oldu. En iyi performansın alınabilmesi ve aynı zamanda tasarruf yapılabilmesi için kombilerin yoğun olarak çalıştırılmalarından önce mutlaka igdaş yetkili firma ataşehir tarafından bakımlarının yaptırılmasını sağlayabilirsiniz. Bu şekilde sorun yaşamadan soğuk havalarda kombilerinizin ısıtmasını sağlayabilirsiniz.

Kalorifer Tesisat Temizliği

Eğer kombiniz sorunsuz olarak çalışıyor ancak petekleriniz yeteri kadar ısınmıyorsa bunun nedeni tesisatta yaşanan tıkanıklık olabilir. Bu nedenle gerekli temizlik işlemlerinin yapılması gerekecektir. Alanında uzman ekiplerimiz sayesinde yeteri kadar ısınmayan peteklerinizin çalışmaları sağlanabilecektir.

Proje Çizilmesi

Kombilerinizin değiştirilmesi ya da yeni bağlatılacak olmaları durumunda mutlaka projelerinin de çizilmiş olması gerekmektedir. Bu işlemin sorunsuz şekilde yapılabilmesi için kurumlar tarafından yetki verilmiş olan servislerden hizmet almanız gerekmektedir. igdaş yetkili firma kadıköy firmamız tarafından sağlanan en büyük hizmetlerden birisi de projelerin çizilerek yetkili kurumlara onaylatılabilmesi işlemidir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*