Çatılara ve Teraslara İzolasyon Hizmetimiz

Firma olarak izolasyon ile ilgili olarak birçok ürünün üretimini yapmaktayız. Üretim işleri ile de yetinmiyoruz, uygulama işlemleri noktasında müşterilerimize gerekli hizmeti sağlıyoruz. İzolasyon hizmetlerine de el atmamız sonucunda 2017’de daha da tanınan bir firma haline geldik. Tanınan bir firma olmanın yanında başarılarımız, ürün kalitemiz, ürün çeşitliliği konusunda zengin olmamız da müşterilerimizden tam not alan bir firma olduk.

Müşteri sayımızın fazla olması, müşterilerden yoğun bir iş talebi almamız, sunduğumuz hizmetler sonrasında yenilenerek tazelenerek müşterilerimize hizmet vermeye devam etmekteyiz. Polyurea maddesini çatılara, teraslara ve havuzlara uyguladığımız izolasyon işlemlerinde ham madde olarak kullanmaktayız. Bu maddeyi izolasyon işlemlerinde tercih etmemizin nedeni ise maddenin oldukça dayanıklı olması ile ilgilidir.

Polyurea Sistemi Neden Tercih Edilmektedir?

İzolasyon işlemlerimizde polyureayı kullanmayı tercih etmemizde bu maddenin zararlı maddeler içermemesi, kokuya neden olmaması be dayanıklı olmasını nedeniyle tercih etmekteyiz. Bu maddenin yüzeyde kullanıldıktan kısa bir süre sonra yüzeyin bir saat gibi kısa bir sürede kullanılabilme kolaylığı sağlaması nedeni ile tercih edilmektedir. Bu maddenin nemden etkilenmemesi her türlü kalınlıkta kullanılabilmesi ve yüksek bir dirence sahip olması da izolasyon işlerinde kullanılmasının diğer nedenleri arasında gösterilebilir. Polyurea fiyat olarak şirketimizde uygun bir fiyat aralığında satılmaktadır.

Teraslarda İzolasyon Uygulamaları

Teras izolasyonu işlemlerinde poliüretan köpük kullanımını tercih etmekteyiz. Bu maddenin teras izolasyonları için uygun olması ve müşterilerin herhangi bir sorun yaşamasına yol açmadığı için kullanmaktayız. Sizde sunduğumuz hizmetler ile olarak bilgi almak istiyorsanız panleoizolasyon.com adresimizi ziyaret edebilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*