Buz Makineleri Sektöründe Kalıcı Çözümler

            Endüstriyel buz ihtiyacının karşılanması amacıyla uzun yıllar sektörde hizmet veren Termodizayn, ihtiyaçlara çözüm bulmak amacıyla yüksek performansta ve kalitede buz makineleri üretiliyor. Sektördeki, buz makinesi nedir sorusunun en iyi cevabını, kalitesiyle ve güveniyle veriyor. Üretimlerinde araştırma ve geliştirmeye öncelik veren firma, farklı kapasitelerde soğuk hava depoları, mobil soğutuculu dükkanlar, şoklama ve soğutma üniteleri ile hizmet vermektedir.

 Araştırma Geliştirme Faaliyetleri

            Yeni teknolojiye yatırımlar yaparak, soğutma makinelerinde gelişime ve teknolojik yenilenmeye ön ayak olan Termodizayn, Ar-Ge faaliyetlerine de büyük bir kaynak ayırmakta ve gerekliliğine inanmakta. Aynı zamanda satışını yapmış olduğu buz makineleri için gerekli tüm teknik altyapısı ile müşterilerine servis hizmeti ve garanti vermektedir. Üretilen buz makinesi çeşitleri için yeterli yedek parça bulundurarak, gerektiğinden ülke içinde ve dışındaki müşterilerine hizmet vermeye devam ediyor.

 Buzların En Çok Kullanıldığı Alan Balıkçılık Sektörüdür

            Ticari olarak pek çok sektörde kullanılan buz makinesi ihtiyacına yönelik olarak üretilen buz makineleri, balıkçılık sektörünün vazgeçilmez ihtiyacı olmaktadır. Gerek kendi denizlerimizde, gerekse ithal olarak ülkemize gelen balıkların uzun süre bozulmadan korunabilmesini sağlayan buz makineleri, büyük bir talebi de beraberinde getirmektedir. Balık hallerinde sürekli buz bulundurulması, balıkların kamyonlarda başka illere ve ilçeleri taşınmasında buz makinelerinin ürettiği buzlara büyük ihtiyaç olmakta.

 Buz Makineleri Çeşitleri

            Farklı ihtiyaçları karşılamak amacıyla kullanım kapasitesi, performansı ve buz çeşitliliği için değişik buz makineleri üreten firma, ürün çeşitliliği ile göz dolduruyor. Tatlı sudan ve deniz suyundan buz üreten yaprak buz makinelerinin yanında, konteyner tip yaprak buz makineleri bulunmakta. Yine blok buz makinesi ürünlerinin yanında, tüp buz, kırık buz üreten makine imalatları bulunmakta. Balıkçılar için ideal olan konteyner tipi buz makineleri, sektörün bu konuda ihtiyaçlarını tam olarak karşılamaya devam ediyor. Hem çok az yer kaplayan, hem de geniş hacme sahip ürünler, et ve süt ürünlerini imal eden ya da bu ürünleri satan işletmelerin soğutma ihtiyaçlarında yardıma koşuyor.

 Yaprak Buz Makineleri

            Gerek tatlı su ile gerekse deniz suyu ile buz üretebilen bu makineler standart çalışma şartlarına uyumlu. Sessiz ve yüksek kalitede buz üretme kapasiteleriyle hijyenik buz üretme kapasitesine sahip makineler, kesintisiz buz üretebilme kabiliyetine sahip. Günlük ortalama 500 kg buz üretme kapasitesi ile göz dolduran ürünler arasında yer alıyor.

 Blok Buz Makineleri

            Kullanışlı, akıllı ve dinamik yapısıyla harika bir tasarıma sahip olan blok buz makineleri, üretilecek buzun en ve boy oranlarını sabitleyerek istenilen yükseklikte üretilmesini sağlıyor. Yükseklik ayarları kullanıcı panelinden rahatlıkla yapılabilmekte. Hızlı ve temiz bir buz üretimi sağlayarak, daha az yer kaplayan blok buzlar üretiyor. Belirlenen kalıplara uygun tam bloklar çıkarmakta.

 Tüp Buz Makineleri

            Silindirik buz küpleri oluşturan tüp buz makineleri, insanların günlük buz ihtiyaçlarını karşılamaya devam ediyor. Lokantalarda, davetlerde ve organizasyonlarda sıkça rastlanan tüp buzlar doğrudan içeceklere karıştırılabiliyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*