Bitpay, ShapeShift’i Sistemine Dahil Etti

bitpay-shapeshift

Bitcoin ödeme servis sağlayıcısı Bitpay, ShapeShift’i sistemine entegre ettiğini duyurdu. Bu yenilikle beraber Bitpay kullanıcıları Bitcoin ve Bitcoin Cash arasında direkt olarak değişim yapabilecek.

ShapeShift, herhangi bir üyelik-kayıt işlemi gerektirmeden istediğiniz coini gönderip karşılığında istediğiniz coini alabildiğiniz bir kripto para değişim servisidir.

İki şirket arasında yapılan yeni ortaklıkla beraber, Bitpay kullanıcıları Bitcoin ve Bitcoin Cash arasında BitPay ve Copay (bitpay tarafından geliştirilen açık kaynak kodlu bir elektronik cüzdan) cüzdanlarındaki değişim yapabilecek.

ABD merkezli Bitpay, 2011 yılında kurulmuş olup en büyük uluslararası Bitcoin ödeme ağ geçitlerinden biridir.

Bitcoin Cash, Blockchain bloklarının boyut limitini ve ağ tarafından her dakika işlenebilecek işlem sayısını artırmak için 1 Ağustos 2017’de başlatılan Bitcoin’in çatallanması (bölünmesi) sonucunda piyasaya çıktı.

Bitcoin Cash (BCH), piyasaya sürülmesinden bu yana, Coinbase, Bitfinex, Bitstamp, Kraken, ShapeShift ve birçok farklı önemli kripto para borsa ve değişim platformları tarafından kabul gördü.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*