Ana Sayfa / Haberler / Bitcoin Balinalarının Fırtına Öncesi Son Stratejisi

Bitcoin Balinalarının Fırtına Öncesi Son Stratejisi

Advertisements

 

Bitcoin Balinalarının Fırtına Öncesi Son Stratejisi

 

Azeri vatandaşı olan Mahmudov , Goldman Sachs’ın eski bir analisti ve sektördeki en saygın kripto analizcilerinden olan yatırımcıların bulunduğu ve kripto hedge fonu olan Aadaptive Capital’de analist olarak isimlendiriliyor.

 

Bitcoin Balinalarının Hareketleri

 

Mahmudov , ‘’ Cüzdanında yüksek miktarlarda bitcoin ve diğer kripto paraları tutanların son aylarda satmadığı veya hareket ettirmediği ortada . Evet kısa vadede bakarsak fiyat yükselebilir veya düşebilir , ancak orta vadede çok yüksek kalmaya devam edecek gibi görünüyor .’’

 

Bitcoin’in bu hareketliliklerinde bitcoin volatilitesinde gözle görülür bir azalma , devlet ve bankalar gibi kurumlara duyulan güvenin bozulması , nakit para kullanımına kısıtlama girişimleri , artan küresel borç ve server eşitsizliği Bitcoin ağının ve altyapısının artan gücü ve gelişimi ; internet ve akıllı telefonu nüfuzunu arttırmak ve hatta bitcoin’i bir yaşam tarzı haline getirerek büyümeyi sağlamak gibi faktörler son derece etkin.

 

Katalizörlerden Hangisi Etkin

Mahmudov’un konuşmasından kendisine bu katalizörlerden hangisinin en önemli olduğunu düşündüğü sorulmuştu. Mahmudov bu soruya;

 

“Nakitlerin ortadan kaldırılması ve muhtemelen daha derin ve daha büyük negatif oranlar için bir itiş, belirttiğim 50’den fazla katalizörden en güçlü iki güç olacak.

 

Sadece fiyattan bahsediyorken , Btc’nin geleceğini etkili ölçüde belirleyecek büyük sermaya sahipleridir. Çok yakında alternatif varlıklar aramaya başlayacaklar ve bitcoin’in boşluğu doldurması yakındır.

Ä°lgili resim

 

Queensland’in Gayrimenkul Enstitüsü Blockchain Kiracılık Platformunu Başlattı

Hakkında Onur

Farklı Makaleler

Binance Rusyada ruble ile işlem yapmaya başlayacak

Binance’ye Ruble Desteği Geliyor

Advertisements Dünya genelinde en geniş kripto para işlem hacmine sahip platformlardan biri olan Binance’ye ruble …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.