Beyaz Eşyalarınızı Emin Ellere Emanet Edin


Beyaz eşya Servis Hizmetleri Bizim İşimiz

 Dünyada ve ülkemizde önemli bir yere sahip olan markaların satış sonrası hizmetlerine internetten kolayca ulaşabilirsiniz. Geniş bir kitleye hitap eden markalarımız, büyük ve donanımlı servis ihtiyacını da beraberinde getirmiştir. İstanbul’un şirin ilçelerinden biri olan Bağcılar ve semtlerinde aktif bir şekilde hizmet veren bağcılar arçelik servisi noktalarına ulaşmak, haritalı gösterim ve tüm diğer hususlar için kurumsal web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca bağcılar beko servisi hizmetleri ile bağcılar altus servisi hizmetlerimiz için de aynı online erişim sayfamızı kullanabilirsiniz.

 Hızlı ve Nitelikli Hizmet Erişimi

 Beyaz eşya türünden tüm cihazlarınızda yaşanabilecek arızalar, yedek parça tedariki ve kullanım hususları konusunda, tarafımızdan sürekli hizmet alabilirsiniz. Arıza bildirimi yapmak ve kayıt oluşturmak için bize ulaştığınızda ürün ve marka çeşidine göre ikametgahınıza en yakın birimlerimizi tarafınıza yönlendiriyoruz. Böylece bağcılar arçelik servisi hizmetleri, bağcılar altus servisi ya da bağcılar beko servisi hizmet noktalarımız tarafınızla irtibata geçerek, ivedilikle hizmet noktasına ulaşmaktadır.

 Online Hizmetlerimiz ve Kurumsal Sistemler

            Ana sayfamızdaki çağrı merkezi numaralarımız sizleri taleplerinize göre ilgili departmanlara aktarır. Yönlendirildiğiniz hizmet birimi, gerekli olan bilgi alışverişini sağladıktan sonra arıza talebinizi alarak, işlem aşamasına aktarır. Arıza kaydı ya da diğer talepleriniz dışında ürün kullanımı ile ilgili videoları izleyerek cihazlarınız hakkında daha fazla konuda bilgi sahibi olabilirsiniz. Ayrıca uzmanlarımızdan öğreneceğiniz püf noktalar sayesinde elektronik eşyalarınızı daha verimli ve ekonomik bir şekilde kullanabilirsiniz. Böylece enerjiden tasarruf ederek bütçenize ve ülke ekonomisine katkıda bulunmuş olursunuz.Alanında yetkili elemanlarımızla sizlere tamirci hizmeti sunmaktayız.

             Ürün kategorisine göre sınıflandırılan başlıklar sayesinde ihtiyaç duyduğunuz hizmete doğrudan ulaşma fırsatı elde edersiniz. Ankastra, elektronik ısıtma ve soğutma cihazları ile, çamaşır ve bulaşık makineleri, buz dolapları, ütü ve klima gibi tüm elektrikli ev eşyalarınızın bakımı alanında uzman kişiler tarafından yapılarak, gerekli düzeltme ve yenileme çalışmaları yapıldıktan sonra tarafınıza teslim edilir. Türkiye’nin her noktasından bağcılar arçelik servisi hizmetleri, bağcılar altus servisiya da bağcılar beko servisi hizmeti almak için telefonla arayın ya da site uzantımız üzerinden mesajınızı bırakın. Bizden alacağınız hizmet işleri karşılıklı hizmet sözleşmesi kapsamında olup, güvence altındadır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*