Beşiktaş’tan Collins İlgisi


Adriano ile yollarının ayrılmasına karar veren takım bazı açıkların oluşmasına ise yeni isimler ile görüştükleri bilgisini vererek transfer haberleri konusunda bilgi vermişti. Sol bekte açıkları olduğu bilinen takımın Paderborn ile anlaşma yapmak için oyuncu Collins’le yakın ilişkide olduğu ortaya çıktı. Oyuncunun teklife sıcak baktığı ve takımla görüşmelere devam ettiği bilgisi de basın ile resmi olamayacak şekilde paylaşıldı. Genç oyuncunun konu ile alakalı karar vermesi için bekleniyor.

Caner Erkin

Alman basınında çıkan haberlere göre Adriano ile yollarını ayıran Beşiktaş Caner Erkin’in yerini doldurması için 24 yaşındaki Collins ile görüşmelere başladı. Bir süre için basında çıkan haberler hakkında oyuncudan herhangi bir açıklama gelmezken bir süre sonra takımından haberler gelmeye başladı. Oyuncu ile yollarını ayırmayı istemedikleri ve bu konuda henüz resmi şekilde bir teklif almadıklarını da belirttiler. Collins için belirlenen piyasa değerinin ise ortalama 1,5 milyon Euro olması bekleniyor. Tenis kuralları ve tenis saha ölçüleri ise bu sezon oldukça dikkat çekiyor.

https://www.tenisterimleri.com  Kort tenisi oyun kuralları ve tenis saha ölçüleri hakkında bilgiler bu web sitesinde. Tenis kuralları ingilizce ve türkçe çeviri olarak bu sitede sunulmuştur. Ayrıca tenis terimleri dışında dünyaca ünlü tenisçilerin hangi tarihlerde kiminle karşılaşacağını gösteren haberleride bu sitede okuyabilirsiniz. Türkiye de tenis adına herşeyi tenisterimleri sitesinde bulacaksınız.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*