Azar Azar Her Konuda

Uzmanlaştığımız bir alandan gelir elde ediyoruz ve bu alan üzerinden hayatımızı devam ettiriyoruz diye sadece bir alanla ilgileneceğimiz anlamı çıkmaz. Çünkü insan sosyal bir varlıktır ve birçok alan hakkında da bilgi sahibi olabilir. Benim mühendisim sitesinde de uzman olunan alan tek bir konu olsa dahi birçok konuda blog yazılar ve farklı görüşler yer alıyor. İnsanların farklı yaşam biçimleri ve hobileri ile ilgilenen site bu farklılığı kendi penceresinden yorumluyor ve bizlere de yansıtıyor.

Soru Cevap Hizmetleri

Mühendislik alanında uzmanlık yapan ve esasen de mühendis olan kişinin site üzerinden yapmaya çalıştığı şey her konuda bilgilerini ve fikirlerini sizinle paylaşmak gibi görünüyor. İnsanların farklı hobileri ile ilgilenmekten haz duyan ve bu alanlar içinde seçtiği konuda kendini geliştirmeye çalışan kişi site üzerinden interaktif yayın yapıyor.

Yani sorularınıza kendi yaşam biçimi ve felsefesini de katarak cevaplar veriyor sizi de bu konuda bilgilendiriyor. Tüm bu hizmetleri de günümüzün teknoloji harikası olan sanal alem üzerinden yapıyor.

Comments (No)

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.