Ana Sayfa / Sponsorlu İçerik / Ankara Baskılı Bant Firması

Ankara Baskılı Bant Firması

Advertisements


Sağlam şekilde bantlanan malzemeler için Ankara baskılı bant firması bularak ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.

Koli Bandı Türleri

Koli bantlarının kendi içerisinde birçok farklı çeşidi vardır.Bunları sıralamak gerekirse:

  • Renkli koli bantları, hem dekorasyon hem de koli için kullanılan kapsamlı bir üründür. Üretiminde hot melt tutkal teknolojisi kullanılmıştır. Uzun süre dayanıklıdır ve renk silinmesi gibi bir durum söz konusu değildir.
  • Baskılı koli bantları, logo silinme sorunu olmayan, özel bir tutkal teknolojisi kullanılarak hazırlanan üründür. Yapışma özelliği güçlüdür. Baskı alt kısımdan olduğu için logosu kalıcıdır. Üretim miktarı, uzunluğu ve genişliği üretici firmayla görüşülerek sonuçlandırılabilir. Ancak genelde belirli standartlara göre üretilir.
  • Şeffaf bantlar, genelde reklam dışı ekonomik olmasıyla bilinir. Kalite açısından farklılık bulunmamaktadır. Kolilerde yazılar varsa bir alanda görüntüsü belli olmayan bir yapıştırıcı isteniyorsa bu ürünler idealdir.
  • Kahverengi koli bantları, teknik açıdan diğer koli bantlarıyla aynıdır. Görsel olarak kahverengi bir görseli vardır.Ancak sanılanın aksine rengi kalıcıdır ve boya halinde başka bir yere geçmez.

Firma Reklamı İçin Hangi Koli Bandı

Kolilerin üzerindeki yapıştırma alanlarında, firmanızın logosu veya isminin yer almasını istiyorsanız baskılı olan bantlara yönelmeniz gerekir. Bu ürünler, sizden alınan bilgi ve görsellere göre hazırlanmaktadır.  Bu şekilde müşterilerinize karşı daha etkileyici bir koli hazırlamış olursunuz. Ayrıca akılda kalıcılık açısından, kurumsal kimliğin desteklenmesi gibi konularda da önemli bir artı sağlanır.Ekonomik getiri bakımından baskılı koli bantları uzun vadeli artılar sağlar.Firma içi koli taşımacılığında baskılı olanlar yerine şeffaf ve kahverengi olanlar başvuru yapılmaktadır.

Geniş Koli Bantları

Koli bantları üretilirken uzunluk ve genişlik açısından türlerine göre işlem yapılmaktadır. Firmalar talepler üzerine de bu ölçüleri belirleyebilir. Ayrıca bazı hallerde baskı yapılacak görsel geniş olduğu için de ölçüler değişebilir.

Baskılı Bantlar Pahalı mı?

Fiyatlandırma açısından baskılı bant firması çeşitleri ve bazı şartlara göre değişiklik olacaktır.Baskılı bant türleri, sade olanlara göre daha yüksek fiyattan satılmaktadır. Çünkü kullanılan malzeme ve yapılan işlemlerin türü farklıdır. Bütçe kısıtlaması yapan firmalarınsınırlı miktarda ürünü doğru değerlendirmesi önemlidir.

Hakkında Habercoin

Farklı Makaleler

Doktor Önlükleri Kullanım Alanları

Advertisements Doktor önlüğü olarak bilinen beyaz önlükler doktorlar dışında öğretmenler, tıp fakültesi öğrencileri, kimya, biyoloji, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.