Alanya’nın Özel Mekanları


Turizmin cenneti konumunda bulunan Alanya yerli turistlerin de ilgi odağıdır. Güneşi, temiz havası ve deniziyle tercih edilen Alanya’da harika bir alışveriş merkezi açıldı. Alanya’da tatil yapan herkesin alışveriş ihtiyacını karşılayan ТОРГОВЛЯ В АЛАНИИ merkezi, timecenteravm.com adresinde faaliyetlerini tanıtıyor. Alanya’nın merkezinde bulunan Tımecenter ünlü giyim mağazaları, gıda mağazaları ve Türk markalarını içeriğinde barındırıyor. Kaliteli alışverişin adresi Alanya’ya güzel bir imaj katıyor. Alanya’da farklı bir mekan tercihi taşıyanlar Avm’de hoşça zaman geçiriyor.

Alanya’nın Alışveriş Mekanı

Güneşin ve denizin en güzel olduğu bu ilçede Tımecenter’ın çok büyük oluşu her türlü ihtiyacın da karşılanmasını sağlıyor. Gündüz deniz keyfini yaşayan tatilciler diğer saatlerde de МАГАЗИНЫ АЛАНИИ ve marketlerinin bulunduğu mekanda alışveriş yapıyor. Lc waikiki, De Facto, Colins, Nıke gibi giyim mağazalarının yanı sıra Migros gibi büyük marketlerde alışveriş merkezinde hizmet sunuyor.

Alanya’da Gezilecek Yer

Deniz dışında PLACES TO SPEND TİME İN ALANYA bakımından son derece kaliteli bir adres olan merkezde, mağaza mağaza dolaşmak mümkün oluyor. Alanya’ya ait özel hediyeliklerin de bulunduğu bu merkezde oturup dinlenilebilecek alanların yanı sıra, fast food lokantalar da bulunuyor. Alanya’ya yabancı olanlarında çok kolay ulaşabildikleri merkezde, tatilcilerin ihtiyacı olan herşey bulunuyor. Güneş kreminden, havluya, şampuandan mayoya kadar tüm ihtiyaçlara cevap veren mağazalar yer alıyor. Alanya’da gezilecek büyük bir Avm arayışındaysanız ve ihtiyaçlarınızı bu mağazalardan karşılamak istiyorsanız Timecenter içerisinde tüm hizmetleri bulabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*