Ana Sayfa / Sağlık / Alanya Varis Tedavisi
Doctor in medical gloves injects sclerotherapy procedure on the legs of a woman against varicose veins, close-up, ozone therapy

Alanya Varis Tedavisi

Advertisements

Alanya Varis Tedavisi

Pek çok kişi varis probleminden yakınarak bir hekime başvuruyor. Ancak burada önemli olan doğru metotları uygulayarak bir yol haritası uygulamaktan geçiyor. Bunun için de hastaların iyi bir araştırma yaparak doğru bir hekim seçmesi en önemli nokta oluyor.

Varis İçin Doğru Adres

Yaşam kalitesini yükseltmek ve hastaları daha sağlıklı bir hayata kavuşturmak için hizmet veren bu klinik sayesinde pek çok kişi istediği hayata merhaba demiştir. Varis sorunu yaşayan kişiler Alanya varis tedavisi için alanında profesyonel olan hekimler aracılığıyla bu hayatı arkalarında bırakmayı başarmıştır. Müracaat eden hastalar ilk olarak doktor tarafından muayene edilir ve ardından bir teşhis konulur. Varis için radiofrekans/lazer/sealing, köpük iğne tedavisi ve telenjiektazi RF /lazer uygulamaları yapılıyor.

Radiofrekans uygulaması damara iğneyle ilerletilen kat eter sayesinde RF/Lazer enerjisi gönderilerek tedavi yapılıyor. Köpüklü iğne tedavisi ise, yine iğne yardımıyla damar duvarlarına köpük özellikli madde verilerek tedavisi sağlanır. Son olarak da deri altında bulunan mor renkte küçük kılcal damarlar estetik bakımından bir sorun yaratmaması için kısa sürede tedavi ediliyor.

Hakkında Habercoin

Farklı Makaleler

Burun Estetiğinde Güvenilir Bir İsim

Advertisements Burun estetiği yaptıracağınız zaman uzun süren bir araştırma yapmanız gerekir. Bu araştırma sonucunda size …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.