Ana Sayfa / Sağlık / Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi

Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi

Özgüvenli bir gülüş ve sağlıklı bir yaşam için diş problemlerini yok etmek son derece önemlidir. Özellikle beslenme konusunda öncü olan dişlerin bakım ve tedavileri güvenilir merkezler tarafından yapılmalıdır. 46 yıllık tecrübesi, uzman kadrosu ve güler yüzlü ekibi ile hizmet veren DentAnkara başta diş implantı olmak üzere diş teli, pedodonti sedasyonu gibi tedavileri gerçekleştiriyor.

Ağız sağlığı ve diş ile ilgili tüm sorunların üstesinden başarıyla gelen ekip, estetik olarak yenilikçi dental uygulamalar sunuyor. Doğru merkezde doğru ellerde ve doğru tekniklerle uygulanan diş tedavileri estetik başarıya ulaşmak için oldukça önemlidir. implant tedavisi konusunda en son teknolojik cihazları kullanan klinik, tamamlayıcı tedaviler de uyguluyor.

PedodontiSedasyonu

Diş sağlığı ve ağız bakımı konusunda deneyimli kadrosu ile hizmet veren klinik, özellikle çocuk ve korkuları olan yetişkinler için pedodonti sedasyon hizmeti sunuyor. Damar içine anestezi veren uygulamada hasta yarı uyur pozisyonda müdahale altına alınıyor. Kontrol edilmesi zor olan çocuklar, zihinsel engelli kişiler ve yetişkinler için etkili bir tedavi uygulamayı sağlayan anestezi ile sorunsuz işlemler gerçekleştiriyorlar.

Hakkında Habercoin

Farklı Makaleler

Kadınca Bilgiler

Günümüzde birçok internet sitesi kadınlara yönelik bilgi paylaşıyor. Bu siteler arasında yer alan kadingibi.com sitesi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.