A101, 28 Haziran’da neredeyse yarı fiyatına

Türkiye’nin önde gelen marketler zincirinden biri olan A101, 28 Haziran tarihi aktüel ürünler listesine eklediği yeni teknolojik ürünleriyle piyasayı alt üst etmeye hazırlanıyor. Piyasa fiyatının altında satışa sunduğu ürünler ile stoklarını kısa sürede tüketen A101, 28 Haziran’da satışa sunacağı GoSmart Bluetooth kulaklık ve Xiaomi Mi Band 2 bileklik ile de yine mağaza önünde kuyrukların oluşmasına neden olacağa benziyor.

Daha öncesinde de büyük indirimler yaptığına şahit olduğumuz A101, bu sefer 28 Haziran aktüel ürünler listesine eklediği bir ürünü neredeyse yarı fiyatına satışa sunmaya hazırlanıyor. Birçok insana telefon görüşmelerinden büyük kolaylık sağlayacak olan GoSmart Bluetooth kulaklık, uygun fiyat ile kullanıcıya 28 Haziran’da satışa sunulacak. Kablo sorununu da ortadan kaldıran bu ürün, tüm telefon modelleri ile uyumlu bir şekilde çalışıyor.

Bunun yanı sıra A101’de daha öncesinde de satışa sunulan ve büyük beğeni toplayan Xiaomi Mi Band 2 bileklik yeniden satışa sunulacak. Uygun fiyatı ve özellikleri ile kullanıcıların ilgisini çeken ürün akıllı saat özelliği ile günlük saat ihtiyacını karşılıyor. Buna ek olarak kalp atış sensörü, ivme ölçer gibi sensörleri bünyesinde barındıran akıllı bileklik. Kullanıcısının günlük kalp atışlarını ve gün içerisinde attığı adımı hesaplayabiliyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*