Ana Sayfa / Sponsorlu İçerik / Beşiktaş’tan Bir Güzel Haber Daha

Beşiktaş’tan Bir Güzel Haber Daha

Advertisements

Beşiktaş’ın stoper arayışlarının son bulmasını sağlayan sol stoper Victor Ruiz, Villarreal takımından Beşiktaş kadrosuna resmen geçiş yapmış bulunmaktadır. Vegol izle web siteleri tarafından ele alınan transfer haberine göre ise Beşiktaş’ın bu transfer girişimi bu sezon oldukça etki gösterecektir. Villarreal takımında forma giydiği süre boyunca oldukça iyi bir performans gösteren Victor Ruiz, Beşiktaş’ın kadrosunda da iyi bir oyun performansı göstereceği canlı maç izle siteleri tarafından düşünülmektedir. Çeşitli futbol yorumcularının olumlu yönde konuştuğu Ruiz transferi Beşiktaş için gerçekten iyi bir adım olmaktadır. Maç izle platformları tarafından izlenebilecek olan yeni sezonun Beşiktaş için çok daha renkli geçeceği düşünülmektedir.

Beşiktaş yeni sezon için iyi bir defans kadrosu hazırlamaya çalışırken bu Victor Ruiz transferi onun için ilaç gibi gelmektedir. Ruiz’in transferi vegol izle platformunda haber olarak yayınlanmakta olup çeşitli taraftarlar tarafından yakından takip edilmektedir. Transferin çok yerinde olduğunu düşünen fanatik futbol taraftarları bu heyecana canlı maç izle platformları ile katılacaktır. Daha öncesinde Villarreal tarafından kiralanan ve sonrasında yaklaşık 2.70 milyon Euro’ya satın alınan oyuncunun artık Beşiktaş’ta forma giymesi an meselesidir. Transferin başarılı bir şekilde gerçekleştiğini maç izle siteleri tarafından öğrenen kara kartal taraftarları ise transferin haberini duyunca oldukça sevinmişlerdir. Beşiktaş için bu yeni sezonun oldukça iyi geçeceği artık net bir şekilde ortaya konulmuş bulunmaktadır.

Hakkında Habercoin

Farklı Makaleler

Doktor Önlükleri Kullanım Alanları

Advertisements Doktor önlüğü olarak bilinen beyaz önlükler doktorlar dışında öğretmenler, tıp fakültesi öğrencileri, kimya, biyoloji, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.