White Timer İle Gülümseyişiniz Sizi Aydınlatsın


 Dış görünümde insanlar üzerinde bırakılan en önemli detaylardan biri de dişlerdir. Gün içerisinde çay, kahve ve sigara gibi nedenlerle dış yüzeyinde sarı bir katman oluşmaktadır. Bu sarı katmandan kurtulmak için evde yapılan yöntemlerin bir etkisi olmamakla birlikte diş yüzeyini çizme ve diş minesine zarar verme gibi riskleri de oldukça yüksektir.

 Diş yüzeyini tertemiz yapan White Timer, aynı zamanda da kimyasal içermeyen organik içeriği sayesinde dişlerin sağlıklı bir şekilde beyazlamasını sağlar. Organik içeriği sayesinde herkes bu ürünü rahatlıkla kullanabilir. Bitkisel bir diş beyazlatıcısı olan White Timer, sarı diş yüzeyini etkili bir biçimde beyazlatmaktadır. Ürün diş minesine zarar vermeyen özelliğinin yanı sıra ilk kullanımdan itibaren dişleri temizlediğinin etkisini büyük ölçüde hissettirir.

Günün Her Saati Bembeyaz Gülümseyin

 Sağlıklı olmak ve bembeyaz dişlerle gülümseyebilmek için ağız bakımı ve diş bakımı oldukça önemlidir. Tamamen diş dostu olarak üretilen White Timer, kimyasal ürün içermediğinden jel kıvamında ve yumuşak yapıda bir üründür. Ayrıca jel kıvamı sayesinde çarpık dişlere sahip kişilerde de dişlerin her yerine ulaşarak tüm yüzeyi temizleyebilmektedir. Günde bir kez kullanımda dahi bir hafta sonunda dişlerdeki değişim gözle görülür hal almaktadır.

 Soğuk ya da sıcak içeceklerde dişleri sızlayan hassas dişlere sahip kişiler de White Timer kullanarak bu ağrılarından kurtulabilir. Oldukça iyi ambalajlanması sayesinde çantada rahatlıkla taşınabilmekte ve paketinin patlama ya da akma gibi riskleri bulunmamaktadır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*