Turcert İle MarkaDeğerinizi Artırın


Genelanlamda ürünlerin kalitesini ifade eden Ce işareti bulunduğu ürünün kalite standartlarına uygunluğu ve güvenilirolduğunu simgelemektedir. Pek çok şirket için ce kalite belgesi önemli birstandarttır ve bu belgeyi almak için belirli yükümlülükleri yerine getirmelerigerekir. Bu anlamda ürün pazarlayıcılığı yapan pek çok şirket bu sertifikayasahip olabilmek için profesyonel destek almaya ihtiyaç duyabilmektedir. Bizlerde Turcert belgelendirme şirketi olarak her türlü ürün ve hizmet kaliteniziartırmanız için gerekli desteği ve eğitimi sağlamaktayız. Marka değeriniziartırmak ve güvenilirliğinizi belgelemek için şirketimizle iletişimegeçebilirsiniz.

Hakkımızda

Turcert belgelendirme şirketimiz, ulusal ve uluslar arası düzeyde tamamen nesnel olarak yapmakta olduğumuz özel sertifikasyon hizmetleri sunarak şirketlerin marka değerlerini yükseltmelerine olanak tanımaktayız. İçinde bulunduğumuz sektörde tarafsız, güvenilir ve kaliteli hizmetlerle birlikte belgelendirme yapmaktayız. Tamamen yerli kaynaklar ile kurulumu yapılan şirketimiz, belgelendirme, eğitim, denetim, muayene ve gözetim gibi hizmetleri ile ulusal ve uluslararası kurumlar ile akreditasyon sağlamaktadır.

Bu kapsamda helal belgesi gibi ürünlerin İslami koşullarda üretildiğini test ederekbelgelendirmekteyiz. Bağımsız ve tarafsız bir biçimde tamamen kaliteyeodaklanarak gizlilik ilkesinden asla taviz vermemeyi esas prensibimiz olarakbenimsemekteyiz. Her müşterimize eşit şartlarda davranarak kalite seviyemiziher daim en üst düzeyde tutmak en temel amacımızdır.

Hizmetlerimiz

Turcert sertifikalandırma şirketi olarak, Avrupa Birliği ile beraber birçok dünya ülkesinde yer alan sektörlerde ürün ve hizmet belgelendirmesi yaparak ürünlerin kalitesini belirleyen ce belgesi gibi şirketler ve pazarlamacılar için önemli kalite belgelendirmesi yapmaktayız.

Ülkemizde de TSE kalite belgesi alanında herhangi bir hizmet veya ürün üretimi yapan kuruluşların standartlara uygun üretim gerçekleştirerek tüketicilere kalite standartlarında ürün ve hizmet sunmaları bakımından gerekli standartların dikkate alınıp alınmadığı şirketimiz tarafından gerçekleştirilen belgelendirme işlemlerinde kontrol etmekteyiz. Eğer şirketinizin marka değerini ve güvenilirliğini belgelemek ve bu konu hakkında kontrol ve eğitim desteği almak istiyorsanız turcert.com adlı sitemiz üzerinden bizlerle iletişim sağlayabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*